zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Bezpieczeństwo zakupów

 Zakupy w sklepie internetowym www.domzpomyslem.pl są proste i bezpieczne:

Bezpieczeństwo zakupów

  • Dom z Pomysłem nawiązuję współpracę z wybranymi Sprzedawcami. Zależy nam aby prezentowane produkty spełniały Państwa oczekiwania.
  • Dokładamy najwyższej staranności, aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i z zachowaniem najwyżej satysfakcji naszych Klientów.
  • Każde jednorazowe zamówienie potwierdzane jest e-mailem, który zawiera informacje m.in. na temat sprzedawców, zamówionych produktów oraz kosztów zakupionych towarów i usług.
  • Przelewy online realizowane w Serwisie obsługują Przelewy24. Gwarantują one bezpieczną, prostą i szybką obsługę.
  • W celu zapewnienia komfortu obsługi i możliwość wsparcia, oferujemy naszym Klientom różne sposoby kontaktowania się z Serwisem Dom z Pomysłem np. telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

 

Bezpieczeństwo dostawy

Zamówienie wysyłane jest od Sprzedawcy, u którego został kupiony produkt za pośrednictwem Serwisu, do Klienta. Innymi słowy jeśli Klient kupił produkty np. od dwóch Sprzedawców wówczas Klient, we wskazane przez Siebie miejsce, otrzyma dwie przesyłki.

Sposoby dostawy i zasady odbioru przesyłki zależne są od Sprzedawców i ich regulaminów sprzedaży.

Serwis rekomenduje następujące zasady odbioru przesyłki:

  • W obecności kuriera należy sprawdzić stan zewnętrzny przesyłki, w przypadku opłaty za pobraniem należy pokwitować i opłacić przesyłkę, następnie rozpakować i sprawdzić zawartość przesyłki.
  • Jeśli przesyłka będzie budziła Państwa wątpliwości ze względu na stan zewnętrzny, prosimy o nie przyjmowanie paczki i spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Należy poinformować Sprzedawcę o tym zdarzeniu, w celu ustalenia dalszego postępowania.

 

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dane osobowe naszych Klientów są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Wczytywanie rekomendacji...