otrzymasz rabat
zapisz się*
Schowaj
* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
Promocja ważna do
zapisz się do newslettera, otrzymasz rabat
zapisz się
.

Architekt radzi

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

2017-03-09
Renee's Interior Design Architekt radzi
Moment, kiedy niemowlę musi opuścić zaciszny kąt w sypialni mamy i taty, by rozpocząć „samodzielność” we własnym pokoju, bywa trudny dla obu stron. Gorzej, gdy rodzice wstrzymają się z tą decyzją do czasu, aż dziecko będzie starsze. Tak zrobili rodzice 4-letniego Krzysia. By skłonić go do przeprowadzki, musieli uciec się do podstępu, zyskać sprzymierzeńca w postaci starszego brata i... zatrudnić projektanta wnętrz.
0
Pomysły na dodatkowe miejsce do spania

Pomysły na dodatkowe miejsce do spania

2017-02-16
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
W małej przestrzeni mieszkalnej nie zawsze znajdzie się miejsce na osobną sypialnię - tym bardziej gdy domowników przybywa. Nie musi to być powód do zmiany mieszkania czy decyzji o spaniu na rozkładanej sofie. Czasem, gdy chce się wygodnie wyspać, a w mieszkaniu brakuje kilku metrów kwadratowych, warto pomyśleć o rozwiązaniu nietypowym, szytym na miarę. To wnętrze powinno się dostosowywać do naszych potrzeb, a nie my do wnętrza.
0
Metamorfoza małej kuchni

Metamorfoza małej kuchni

2017-02-16
Renee's Interior Design Architekt radzi
Wszyscy marzymy o pięknych, jasnych i funkcjonalnych przestrzeniach, w których w wyobraźni prowadzimy życie na miarę naszych aspiracji. Rzeczywistość często jednak znacznie odbiega od tego wyidealizowanego obrazka rodem z reklam telewizyjnych i seriali. To właśnie z takim trudnym przypadkiem miałam okazję zmierzyć się niedawno.
0
Sposoby na małą łazienkę

Sposoby na małą łazienkę

2017-01-04
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Twoja łazienka wydaje Ci się za mała, by pomieścić w niej niezbędne funkcje? To problem, z którym boryka się wiele osób. Pamiętaj, że w pustej, nieurządzonej łazience lub w takiej, która jest niefunkcjonalnie zaprojektowana, trudno dostrzec potencjał. Jednak nawet na bardzo małej przestrzeni, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i dobrze dobranym sprzętom możemy zdziałać cuda.
0
Metamorfoza kawalerki

Metamorfoza kawalerki

2016-11-14
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Urządzenie kawalerki tak, by była funkcjonalna, estetyczna i wydawała się przestronna to nie lada wyzwanie. Takie zadanie otrzymałam od właściciela, który chciał to maleńkie mieszkanie zmienić niewielkim kosztem w perełkę na rynku wynajmu nieruchomości.
0
Wczytywanie rekomendacji...