zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Architekt radzi

Pokój dla nastolatki z pasją

Pokój dla nastolatki z pasją

2017-07-06
Renee's Interior Design Architekt radzi
Tytułową bohaterką jest 12-letnia Marysia z podwarszawskiego Miedzeszyna. Marysia mieszka z rodzicami i dwójką młodszych braci. Kiedy dom zbudowany kilkanaście lat temu z myślą o rodzinie z dwójką dzieci zrobił się za mały dla piątki, rodzice Marysi postanowili go rozbudować. W efekcie na poddaszu powstała dodatkowa przestrzeń mieszkalna, w której przewidziano sypialnię dla rodziców i pokój dla nastolatki. Takie rozwiązanie okazało się idealne, by mogła zyskać prywatność i odizolować się nieco od chłopaków.
0
Sypialnia ze schowkiem

Sypialnia ze schowkiem

2017-07-05
SIC! Zuzanna Dziurawiec Architekt radzi
Mieszkanie, które jest małe, ale ma łączyć w sobie funkcje domu i biura, to naprawdę duże wyzwanie. Kluczowym założeniem projektu było więc maksymalne otwarcie przestrzeni, by mimo małego metrażu nie odnosiło się klaustrofobicznego wrażenia. Stąd pomysł na stworzenie oryginalnego studia, w którym specjalnie zaprojektowany podest wydziela prywatną przestrzeń sypialni.
0
Jak powiększyć wąską łazienkę?

Jak powiększyć wąską łazienkę?

2017-06-29
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
Małe pomieszczenia zmuszają projektanta do zagospodarowania przestrzeni w jak najbardziej funkcjonalny sposób. Każdy centymetr musi być starannie przemyślany i zaprojektowany. W takim wnętrzu absolutnie nie ma miejsca na zbędne dodatki.
0
Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

2017-03-09
Renee's Interior Design Architekt radzi
Moment, kiedy niemowlę musi opuścić zaciszny kąt w sypialni mamy i taty, by rozpocząć „samodzielność” we własnym pokoju, bywa trudny dla obu stron. Gorzej, gdy rodzice wstrzymają się z tą decyzją do czasu, aż dziecko będzie starsze. Tak zrobili rodzice 4-letniego Krzysia. By skłonić go do przeprowadzki, musieli uciec się do podstępu, zyskać sprzymierzeńca w postaci starszego brata i... zatrudnić projektanta wnętrz.
0
Metamorfoza pokoju nastolatka

Metamorfoza pokoju nastolatka

2017-02-24
Iza Olszewska Architekt radzi
Wszyscy rodzice w pewnym momencie stają przed wyzwaniem zmiany pokoju dziecięcego w pokój dla nastolatka. W całym tym przedsięwzięciu chodzi głównie o zwrócenie uwagi na zmieniające się wraz z wiekiem dziecka potrzeby. Nie bez znaczenia jest również szacunek dla jego zainteresowań i kształtującego się gustu.
0
Wczytywanie rekomendacji...