zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Architekt radzi

Jak powiększyć wąską łazienkę

Jak powiększyć wąską łazienkę

2017-06-29
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
Małe pomieszczenia zmuszają projektanta do zagospodarowania przestrzeni w jak najbardziej funkcjonalny sposób. Każdy centymetr musi być starannie przemyślany i zaprojektowany. W takim wnętrzu absolutnie nie ma miejsca na zbędne dodatki.
0
Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

2017-03-09
Renee's Interior Design Architekt radzi
Moment, kiedy niemowlę musi opuścić zaciszny kąt w sypialni mamy i taty, by rozpocząć „samodzielność” we własnym pokoju, bywa trudny dla obu stron. Gorzej, gdy rodzice wstrzymają się z tą decyzją do czasu, aż dziecko będzie starsze. Tak zrobili rodzice 4-letniego Krzysia. By skłonić go do przeprowadzki, musieli uciec się do podstępu, zyskać sprzymierzeńca w postaci starszego brata i... zatrudnić projektanta wnętrz.
0
Metamorfoza pokoju nastolatka

Metamorfoza pokoju nastolatka

2017-02-24
Iza Olszewska Architekt radzi
Wszyscy rodzice w pewnym momencie stają przed wyzwaniem zmiany pokoju dziecięcego w pokój dla nastolatka. W całym tym przedsięwzięciu chodzi głównie o zwrócenie uwagi na zmieniające się wraz z wiekiem dziecka potrzeby. Nie bez znaczenia jest również szacunek dla jego zainteresowań i kształtującego się gustu.
0
Pomysły na dodatkowe miejsce do spania

Pomysły na dodatkowe miejsce do spania

2017-02-16
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
W małej przestrzeni mieszkalnej nie zawsze znajdzie się miejsce na osobną sypialnię - tym bardziej gdy domowników przybywa. Nie musi to być powód do zmiany mieszkania czy decyzji o spaniu na rozkładanej sofie. Czasem, gdy chce się wygodnie wyspać, a w mieszkaniu brakuje kilku metrów kwadratowych, warto pomyśleć o rozwiązaniu nietypowym, szytym na miarę. To wnętrze powinno się dostosowywać do naszych potrzeb, a nie my do wnętrza.
0
Metamorfoza małej kuchni

Metamorfoza małej kuchni

2017-02-16
Renee's Interior Design Architekt radzi
Wszyscy marzymy o pięknych, jasnych i funkcjonalnych przestrzeniach, w których w wyobraźni prowadzimy życie na miarę naszych aspiracji. Rzeczywistość często jednak znacznie odbiega od tego wyidealizowanego obrazka rodem z reklam telewizyjnych i seriali. To właśnie z takim trudnym przypadkiem miałam okazję zmierzyć się niedawno.
0
Wczytywanie rekomendacji...