zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Architekt radzi

Pomysły na dodatkowe miejsce do spania

Pomysły na dodatkowe miejsce do spania

2017-02-16
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
W małej przestrzeni mieszkalnej nie zawsze znajdzie się miejsce na osobną sypialnię - tym bardziej gdy domowników przybywa. Nie musi to być powód do zmiany mieszkania czy decyzji o spaniu na rozkładanej sofie. Czasem, gdy chce się wygodnie wyspać, a w mieszkaniu brakuje kilku metrów kwadratowych, warto pomyśleć o rozwiązaniu nietypowym, szytym na miarę. To wnętrze powinno się dostosowywać do naszych potrzeb, a nie my do wnętrza.
0
Metamorfoza małej kuchni

Metamorfoza małej kuchni

2017-02-16
Renee's Interior Design Architekt radzi
Wszyscy marzymy o pięknych, jasnych i funkcjonalnych przestrzeniach, w których w wyobraźni prowadzimy życie na miarę naszych aspiracji. Rzeczywistość często jednak znacznie odbiega od tego wyidealizowanego obrazka rodem z reklam telewizyjnych i seriali. To właśnie z takim trudnym przypadkiem miałam okazję zmierzyć się niedawno.
0
Sposoby na małą łazienkę

Sposoby na małą łazienkę

2017-01-04
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Twoja łazienka wydaje Ci się za mała, by pomieścić w niej niezbędne funkcje? To problem, z którym boryka się wiele osób. Pamiętaj, że w pustej, nieurządzonej łazience lub w takiej, która jest niefunkcjonalnie zaprojektowana, trudno dostrzec potencjał. Jednak nawet na bardzo małej przestrzeni, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i dobrze dobranym sprzętom możemy zdziałać cuda.
0
Metamorfoza kawalerki

Metamorfoza kawalerki

2016-11-14
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Urządzenie kawalerki tak, by była funkcjonalna, estetyczna i wydawała się przestronna to nie lada wyzwanie. Takie zadanie otrzymałam od właściciela, który chciał to maleńkie mieszkanie zmienić niewielkim kosztem w perełkę na rynku wynajmu nieruchomości.
0
Anahi - paryska restauracja

Anahi - paryska restauracja

2016-08-12
Ula Michalak Architekt radzi
Wakacje to czas podróży, poznawania nowych miejsc i ludzi. Zabieram więc Was do Paryża. Dla mnie druga po Nowym Jorku stolica świata. Uwielbiam to miejsce ale już o tym wspominałam nie raz.
0
Wczytywanie rekomendacji...