zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Architekt radzi

Mobilna wyspa kuchenna

Mobilna wyspa kuchenna

2017-09-06
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
Kuchnia to domowe laboratorium. Czasem bardzo małe, innym razem większe. Niezależnie jednak od metrażu przy jej projektowaniu trzeba zwrócić szczególną uwagę na pewne rozwiązania funkcjonalne, które mogą nam znacznie ułatwić życie.
0
Pokój dla nastolatki z pasją

Pokój dla nastolatki z pasją

2017-07-06
Renee's Interior Design Architekt radzi
Tytułową bohaterką jest 12-letnia Marysia z podwarszawskiego Miedzeszyna. Marysia mieszka z rodzicami i dwójką młodszych braci. Kiedy dom zbudowany kilkanaście lat temu z myślą o rodzinie z dwójką dzieci zrobił się za mały dla piątki, rodzice Marysi postanowili go rozbudować. W efekcie na poddaszu powstała dodatkowa przestrzeń mieszkalna, w której przewidziano sypialnię dla rodziców i pokój dla nastolatki. Takie rozwiązanie okazało się idealne, by mogła zyskać prywatność i odizolować się nieco od chłopaków.
0
Sypialnia ze schowkiem

Sypialnia ze schowkiem

2017-07-05
SIC! Zuzanna Dziurawiec Architekt radzi
Mieszkanie, które jest małe, ale ma łączyć w sobie funkcje domu i biura, to naprawdę duże wyzwanie. Kluczowym założeniem projektu było więc maksymalne otwarcie przestrzeni, by mimo małego metrażu nie odnosiło się klaustrofobicznego wrażenia. Stąd pomysł na stworzenie oryginalnego studia, w którym specjalnie zaprojektowany podest wydziela prywatną przestrzeń sypialni.
0
Jak powiększyć wąską łazienkę?

Jak powiększyć wąską łazienkę?

2017-06-29
MIEJSCA DARIA PIETRYKA Architekt radzi
Małe pomieszczenia zmuszają projektanta do zagospodarowania przestrzeni w jak najbardziej funkcjonalny sposób. Każdy centymetr musi być starannie przemyślany i zaprojektowany. W takim wnętrzu absolutnie nie ma miejsca na zbędne dodatki.
0
Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

2017-03-09
Renee's Interior Design Architekt radzi
Moment, kiedy niemowlę musi opuścić zaciszny kąt w sypialni mamy i taty, by rozpocząć „samodzielność” we własnym pokoju, bywa trudny dla obu stron. Gorzej, gdy rodzice wstrzymają się z tą decyzją do czasu, aż dziecko będzie starsze. Tak zrobili rodzice 4-letniego Krzysia. By skłonić go do przeprowadzki, musieli uciec się do podstępu, zyskać sprzymierzeńca w postaci starszego brata i... zatrudnić projektanta wnętrz.
0
Wczytywanie rekomendacji...