Architekt radzi

Sposoby na małą łazienkę

Sposoby na małą łazienkę

2017-01-04
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Twoja łazienka wydaje Ci się za mała, by pomieścić w niej niezbędne funkcje? To problem, z którym boryka się wiele osób. Pamiętaj, że w pustej, nieurządzonej łazience lub w takiej, która jest niefunkcjonalnie zaprojektowana, trudno dostrzec potencjał. Jednak nawet na bardzo małej przestrzeni, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i dobrze dobranym sprzętom możemy zdziałać cuda.
0
Metamorfoza kawalerki

Metamorfoza kawalerki

2016-11-14
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Urządzenie kawalerki tak, by była funkcjonalna, estetyczna i wydawała się przestronna to nie lada wyzwanie. Takie zadanie otrzymałam od właściciela, który chciał to maleńkie mieszkanie zmienić niewielkim kosztem w perełkę na rynku wynajmu nieruchomości.
0
Anahi - paryska restauracja

Anahi - paryska restauracja

2016-08-12
Ula Michalak Architekt radzi
Wakacje to czas podróży, poznawania nowych miejsc i ludzi. Zabieram więc Was do Paryża. Dla mnie druga po Nowym Jorku stolica świata. Uwielbiam to miejsce ale już o tym wspominałam nie raz.
0
Miejski warzywniak

Miejski warzywniak

2016-06-16
Pani Pieska Architekt radzi
Urban gardening, czyli trochę natury między asfaltem a betonową ścianą.
0
Działka w stylu skandynawskim

Działka w stylu skandynawskim

2016-06-02
Joanna Lewicka Architekt radzi
18 lat temu w maju zaczęliśmy naszą działkową historię :) Jesteśmy więc dojrzałymi ogrodnikami - działkowcami. Okazało się, że to jest wymarzone zajęcie dla nas, lubimy prace fizyczne i lubimy życie biwakowe (prąd na działce mamy dopiero od dwóch lat).
0
Wczytywanie rekomendacji...