zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mobilny dom na kółkach

Mobilny dom na kółkach
Mobilny dom to rozwiązanie znane od lat. Chyba wszyscy pamiętają Drzymałę, który przechytrzył władze i skonstruował dom na kółkach. Taki dom nie jest trwale związany z ziemią i dlatego można go przewieźć w dowolne miejsce. Tymczasowo można go usytuować bez zezwolenia na budowę.
0
Mobilny dom na kółkach

Idea przenośnego domu jest popularna w przypadku domków wakacyjnych albo obiektów handlowych. Domki zachowują proporcje dużych domów. Dobrze zaprojektowane zapewniają poczucie przestronności i komfortu. Jest na rynku sporo firm oferujących przenośne domki.

Poniżej domek firmy Abaton, 27 m2, skonstruowany z drewnianych płyt. Oprócz nowoczesnej konstrukcji podoba mi się w nim otwarcie na otoczenie.

Można korzystać z domu ciesząc się przestrzenią na zewnątrz.

Po zamknięciu szarych panelowych okiennic uszczelniamy dom, tworząc rzeźbiarską bryłę.

Źródło zdjęć: yatzer.com

Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, zgłębia tajniki natury koni i szuka inspiracji. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Tu też dzieli się informacjami zdobytymi podczas targów designu i warsztatów projektowych. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
Wczytywanie rekomendacji...