Karina

Uwielbia niebanalne połączenia starego z nowym, wykorzystanie sztuki we wnętrzu, ciekawe zestawienia faktur i barw. Mieszkając w Szwecji, poznała tamtejszy design i styl urządzania wnętrz. Z zawodu i pasji jest projektantką wnętrz. O swoich inspiracjach i projektach pisze na blogu MAKAO home.
Sposoby na małą łazienkę

Sposoby na małą łazienkę

2017-01-04
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Twoja łazienka wydaje Ci się za mała, by pomieścić w niej niezbędne funkcje? To problem, z którym boryka się wiele osób. Pamiętaj, że w pustej, nieurządzonej łazience lub w takiej, która jest niefunkcjonalnie zaprojektowana, trudno dostrzec potencjał. Jednak nawet na bardzo małej przestrzeni, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i dobrze dobranym sprzętom możemy zdziałać cuda.
0
Trendy wnętrzarskie w 2017 roku

Trendy wnętrzarskie w 2017 roku

2016-12-27
Karina Maksimczuk Wnętrza
Jeśli planujecie zmiany w swoich domach w nadchodzącym 2017 roku – czy to małe metamorfozy, czy generalne remonty – zapraszam do poznania inspirujących trendów, które w najbliższym czasie zadomowią się na rynku wnętrzarskim. Będzie to miks przeróżnych, czasem zupełnie sprzecznych tendencji – jak to w modzie, która podąża za odmiennymi stylami życia i wykorzystuje coraz to nowe technologie.
0
Styl skandynawski

Styl skandynawski

2016-12-12
Karina Maksimczuk Wnętrza
Jeszcze parę lat temu niewiele słyszeliśmy o szeroko pojętym stylu skandynawskim. Gdy zaczynał być popularny w Polsce, oferta sklepów była znikoma i ciężko było urządzić mieszkanie w takim klimacie. Teraz przeżywamy zauroczenie wnętrzami z Północy, pokochaliśmy je za prostotę, przytulność i ponadczasową elegancję, a na rynku panuje urodzaj mebli i dodatków „skandynawskich”. Tylko, co z tego wybrać, by nie utonąć w gąszczu dekoracji? I czy to, co w nazwie ma „scandi” rzeczywiście takie jest? Spróbuję Wam nieco przybliżyć ten temat.
0
Metamorfoza kawalerki

Metamorfoza kawalerki

2016-11-14
Karina Maksimczuk Architekt radzi
Urządzenie kawalerki tak, by była funkcjonalna, estetyczna i wydawała się przestronna to nie lada wyzwanie. Takie zadanie otrzymałam od właściciela, który chciał to maleńkie mieszkanie zmienić niewielkim kosztem w perełkę na rynku wynajmu nieruchomości.
0
Karina Maksimczuk
Karina Maksimczuk
Uwielbia niebanalne połączenia starego z nowym, wykorzystanie sztuki we wnętrzu, ciekawe zestawienia faktur i barw… Swoje poczucie estetyki wzbogaciła, mieszkając w Szwecji, gdzie „na żywo” poznała skandynawski design i tamtejszą umiejętność urządzania bezpretensjonalnych, pięknych wnętrz. Z zawodu, ale też pasji jest projektantką wnętrz i autorką bloga MAKAO home.
Wczytywanie rekomendacji...