Kasia

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, gdzie ze wszystkich stron otoczona była skandynawskimi wpływami, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Aranżacja przyjęcia dla dzieci

Aranżacja przyjęcia dla dzieci

2016-05-18
Kasia Rutkowiak Zrób to sam
Przyjęcia urodzinowe dla dzieci kojarzą mi się przede wszystkim z wielkim hałasem, a zaraz potem z morzem dekoracji, które w połączeniu ze słodkim ciastem mogą czasem być lekko przytłaczające.
0
Marmurowy stolik

Marmurowy stolik

2016-01-07
Kasia Rutkowiak Wnętrza
W skandynawskich wnętrzach marmur od lat staje się coraz bardziej popularny i nic nie wskazuje na to, aby ten marmurowy trend miał wkrótce ulec zmianie.
0
Skandynawskie inspiracje - Lyngby by Hilfing

Skandynawskie inspiracje - Lyngby by Hilfing

2015-12-11
Kasia Rutkowiak Design
Dziś nadszedł czas na post na który długo czekałam. Moja cierpliwość została nagrodzona i oto nie tylko mogę Wam przedstawić jedną z bardziej popularnych współczesnych duńskich marek, ale też zapewnić, że jej produkty, od teraz – bez problemu możecie zamówić z wysyłką do domu w Polsce.
0
Skandynawski stół

Skandynawski stół

2015-11-24
Kasia Rutkowiak Wnętrza
Zdarza Wam się niespodziewanie przemeblować salon w wyniku zakupu mebla, którego wcale nie szukaliście? Mi takie sytuacje zdarzają się dość często, ale ostatnia zmiana zaskoczyła nawet mnie samą.
0
Skandynawskie inspiracje -  Normann Copenhagen

Skandynawskie inspiracje - Normann Copenhagen

2015-11-18
Kasia Rutkowiak Design
Pora na kolejną porcję skandynawskich inspiracji – dziś zapraszam Was do świata marki Normann Copenhagen.
0
String Pocket

String Pocket

2015-10-27
Kasia Rutkowiak Design
Mała półeczka. Kieszonkowa. Kieszonka na ścianie na różne drobiazgi. Bibeloty. Porcelanę. Kolekcję samochodzików, aniołków Sonny Angel albo sukulentów.
0
Design w mini wydaniu

Design w mini wydaniu

2015-08-27
Kasia Rutkowiak Design
Jedna z wiodących duńskich marek produkujących meble i dodatki do domu - Normann Copenhagen, zwróciła się do mnie niedawno z pytaniem, czy nie przetestowałabym ich nowego krzesła. Pytanie było dość niecodzienne, gdyż nie chodziło o „jakieś tam krzesło”, ale ich znane już krzesło z linii Form, tyle że w wersji miniaturowej.
0
Papierowy abażur

Papierowy abażur

2015-08-14
Kasia Rutkowiak Wnętrza
Papierowe abażury stają się coraz bardziej popularne również w Polsce. Są lekkie, efektowne i stanowią ciekawą alternatywę dla lamp ze szkła, metalu czy tworzyw sztucznych.
0
Kasia  Rutkowiak
Kasia Rutkowiak
Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...