zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kasia

Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
5 pomysłów na nietradycyjny świąteczny nastrój

5 pomysłów na nietradycyjny świąteczny nastrój

2014-12-09
Kasia Betnarska Zrób to sam
W tradycji polskiej grudzień to czas przygotowań, oczekiwania i czas palenia świec. Obecny styl życia powoduje, że wiele tradycji zanika lub zmienia swój charakter. Święty Mikołaj, który w czasach mojego dzieciństwa był wielebnym biskupem, na skutek komercjalizacji, zastąpiony został bajkową postacią w czerwonym ubranku.
0
Przechowalnia magazynów

Przechowalnia magazynów

2014-11-20
Kasia Betnarska Wnętrza
Zdarza Ci się gromadzić stare czasopisma i katalogi. Zalegające stosy czekają w kolejce, bo kiedyś je przeczytasz. Są piękne, ładnie pachną i mają bogate wnętrze. Żal je oddać na makulaturę, o wyrzucaniu do śmieci nie ma mowy. Ile magazynów przechowujesz? Trzymasz wszystkie czy tylko wybrane?
0
Kolor roku 2015

Kolor roku 2015

2014-10-29
Kasia Betnarska Wnętrza
To już tradycja, że kultowa amerykańska marka Benjamin Moore ogłasza kolor roku. W 2015 ma nim być Guilford Green, kolor inspirowany naturą.
0
Przysmaki z miejskiej łąki.

Przysmaki z miejskiej łąki.

2014-09-11
Kasia Betnarska Wnętrza
Urocza knajpka Urban Meadow oferuje wiejską kuchnię w miejskim stylu. Wnętrze jest wizualnym odzwierciedleniem potraw. Proste lecz wysmakowane, bez blichtru a jednak kuszące. Miejska łąką pełna jest naturalnych lokalnych przysmaków.
0
Wakacyjny duński dom

Wakacyjny duński dom

2014-07-23
Kasia Betnarska Wnętrza
Największą zaletą domu jest jego ogród. Idealnie gdy ogród wchodzi do domu, tak że siedząc przy stole można by pomyśleć, że jest się na zewnątrz. Przy sprzyjającej pogodzie większa część życia rozgrywa się na zewnątrz. Mieszkańcy nie czują się zamknięci w czterech ścianach ale są częścią przyrody.
0
Wnętrza restauracji Kook

Wnętrza restauracji Kook

2014-05-09
Kasia Betnarska Wnętrza
W restauracji Kook jest bezmiar rzeczy, którymi nieprzemijająco od lat jestem zauroczona. Są meble z odzysku, beton, drewno, mozaika, prawdziwa włoska pizza, a nawet rower. Szkoda, że zdjęcia nie oddają jedynego w swoim rodzaju gwaru włoskich knajpek.
0
Trendy wnętrzarskie w roku 2014

Trendy wnętrzarskie w roku 2014

2014-05-09
Kasia Betnarska Wnętrza
Trend to coś, co w tej chwili jest na rynku. Zjawisko ulotne, które pojawia się i znika. Dla mediów i marketingu trend to siła napędowa. Aby firmy wiedziały co mają wyprodukować, a projektanci jak projektować trzeba je wychwycić na długo przed tym, zanim pojawią się na rynku.
0
Mobilny dom na kółkach

Mobilny dom na kółkach

2014-04-15
Kasia Betnarska Architekt radzi
Mobilny dom to rozwiązanie znane od lat. Chyba wszyscy pamiętają Drzymałę, który przechytrzył władze i skonstruował dom na kółkach. Taki dom nie jest trwale związany z ziemią i dlatego można go przewieźć w dowolne miejsce. Tymczasowo można go usytuować bez zezwolenia na budowę.
0
Kasia Betnarska
Kasia Betnarska
Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, zgłębia tajniki natury koni i szuka inspiracji. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Tu też dzieli się informacjami zdobytymi podczas targów designu i warsztatów projektowych. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
Wczytywanie rekomendacji...