Roomor

Ola Buczyńska i Dagmara Fajks . Zostały uwiedzione przez styl skandynawski i jego podejście do designu dla dzieci. Najważniejsze według nich jest skrojenie pokoju do potrzeb jego małego mieszkańca. Takich przestrzeni szukają w Polsce i zaglądają do nich z aparatem. Prowadzą bloga Roomor.
DIY - Lampa Ombre

DIY - Lampa Ombre

2014-08-20
Roomor Zrób to sam
Papierowe lampy są bardzo popularnym elementem wystroju wnętrz. Prostota i bezpretensjonalność to niewątpliwie atuty, które otworzyły im drzwi do wielu domów.
0
DIY - Mobil Origami

DIY - Mobil Origami

2014-06-18
Roomor Zrób to sam
Mobile, jeszcze nie tak dawno zarezerwowane dla przestrzeni niemowlęcej, dzisiaj świetnie odnajdują się także w innej stylistyce.
0
Pokój Jagny

Pokój Jagny

2014-05-15
Roomor Dla dzieci
Jagna to wiecznie uśmiechnięta pełna wigoru ośmiolatka, a jej energetyczny, czerwono - biały pokój jest jej odzwierciedleniem.
0
Wariacje na  ścianie!

Wariacje na ścianie!

2014-05-09
Roomor Dla dzieci
Tapety, lamperie, farby tablicowe to już dobrze znamy ;) Dzisiaj o szybkim ale bardzo efektownym sposobie na przemianę ściany w pokoju dziecięcym.
0
Pompony z bibuły

Pompony z bibuły

2014-05-09
Roomor Dla dzieci
Od pewnego czasu lekkie i subtelne papierowe pompony czarują swym wdziękiem gości nie tylko wytwornych przyjęć.
0
Roomor
Roomor
Ola Buczyńska i Dagmara Fajks . Zostały uwiedzione przez styl skandynawski i jego podejście do designu dla dzieci. Niezależnie jednak, na jaki styl się zdecydujemy najważniejsze według nich jest skrojenie pokoju do potrzeb jego małego mieszkańca. Takich przestrzeni szukają w Polsce i zaglądają do nich z aparatem. Śledzą trendy i podpowiadają gdzie można znaleźć oryginalne meble i dodatki do pokoju dziecięcego. Prowadzą bloga Roomor.
Wczytywanie rekomendacji...