zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Tatemono

Dwie architektki projektujące zarówno w dużej jak i małej skali. Dążąc do upraszczania formy, zawsze starają się pamiętać o autentyczności. Prosta kompozycja pozostawia odbiorcom najwięcej przestrzeni i miejsca na interpretację, która powinna być dowolna.
Kolekcjoner sztuki – kolekcja i apartament

Kolekcjoner sztuki – kolekcja i apartament

2014-10-14
Tatemono Wnętrza
Centrum Berlina, schron z 1942 roku, monstrualna, przysadzista bryła. W jej sercu Christian i Karen Boros zebrali i udostępnili swoją imponującą kolekcję sztuki współczesnej. Na najwyższej, nadbudowanej kondygnacji natomiast, doświetlonej największą ilością światła dziennego - postanowili zamieszkać.
0
Dieter Rams

Dieter Rams

2014-07-05
Tatemono Design
Jego projekty oglądamy w muzeach sztuki nowoczesnej.
0
Dom na Venice Beach

Dom na Venice Beach

2014-06-09
Tatemono Wnętrza
Ten zbudowany w 1975 na Venice Beach dom mówi dużo o swoich mieszkańcach. Jest dopełnieniem ich wizerunku będąc jednocześnie tłem. Mieszkają w nim Hannah Henderson i John Moore z córkami. Hannah i John prowadzą równie klimatyczny jak wnętrza ich domu sklep General Store.
0
Japońskie meble Hirashima

Japońskie meble Hirashima

2014-05-09
Tatemono Design
Japończycy potrafią mądrze połączyć czystą przestrzeń z funkcjonalnością wyposażenia pozostawiając je nadal minimalistycznymi. Meble japońskiej marki Hirashima godzą ze sobą, z sukcesem, parę funkcji
0
Kantine - Berlin

Kantine - Berlin

2014-05-09
Tatemono Architekt radzi
David Chipperfield uzupełniając berlińską tkankę miejską nową, powściągliwą zabudową mieszczącą jego biuro i mieszkanie pozostawił również miejsce dla innych.
0
Tatemono
Tatemono
Dwie architektki projektujące zarówno w dużej (miejskiej) jak i małej skali. Dążąc do upraszczania formy, co ma często odbicie w powściągliwych projektach, zawsze starają się pamiętać o autentyczności. Prosta kompozycja pozostawia odbiorcom najwięcej przestrzeni i miejsca na interpretację, która powinna być dowolna.
Wczytywanie rekomendacji...