Boris Klimek ze Słowacji

Boris Klimek ze Słowacji
Dzisiejsze odkrycie – Boris Klimek – zdecydowanie spełnia warunki wyzwania: jego produkty do mnie przemawiają, a do tego jest młodym zdolnym ze Słowacji.
0
Boris Klimek ze Słowacji

Jeden z projektów poznałam już jakiś czas temu, ale wtedy nie poświęciłam mu wystarczającej uwagi. Cóż, lepiej późno niż wcale, więc czym prędzej naprawiam zaniedbanie. Lampy Memory są cuuuudowne:   

    
     

Zaczęło się od balonów, a dziś, im bardziej zagłębiałam się w listę projektów Borisa, tym bardziej rósł mój zachwyt. Estetyka to strzał w dziesiątkę, a do tego, co najważniejsze, funkcjonalność nie pozostaje w tyle. Wybrałam kilka ulubionych pomysłów.

Big Boy (wprawdzie ułożyłam projekty w kolejności alfabetycznej, ale to mój faworyt!):   

    


   
      
       

Element:           

   
 
    
  
 

 

Intel Mid:  

 
 


     

Night Birds:     

A tak mogłoby wyglądać wnętrze urządzone projektami Borisa – powrót do lat dzieciństwa. Wanna inspirowana basenikiem (też miałam taki w ogródku!) jest fantastyczna ;D 

                                                                                                                                                                       
         
   
  

Zdjęcia: www.borisklimek.com

Zakochana w pewnej rasie psa. Zwierzaka nie ma do dziś, ale za to prowadzi blog Terrier Design. Może się na jego łamach do woli ‘wypisywać’, a także dzielić się ze światem swoimi estetycznymi zachwytami. W wolnym czasie próbuje robić coś z niczego lub układa w głowie treść swojej pierwszej powieści.
Wczytywanie rekomendacji...