Design, w którym się zakochasz

Design, w którym się zakochasz
Walentynkowy niezbędnik, dla tych z parą i bez.
0
Design, w którym się zakochasz

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak "TO" powiedzieć, pomóż sobie. Corezone to wynalazek, który zagwarantuje efektowne wyznanie uczucia. Do porcelanowego serca należy wsunąć zwitek z wyznaniem. Można efektownie stłuc w towarzystwie wybranki/wybranka lub załączyć opodwiednią instrukcję. Nawet jeśli nie pokocha, na pewno nie zapomni.
 


 

Wino prosto z serca. Karafka wykonana z czystego szkła laboratoryjnego podkręci walentynkową randkę. Zamiast dosłownych symboli, serce w wersji anatomicznej. Projekt: Kosmos Project.
 


 

W takim fotelu można się zabujać. Sway, projekt Markusa Kraussa, to fotel bujany dla dwojga (choć i w pojedynkę będzie wygodnie). Przyjemny wygląd i przemyślany design dostarczy dodatkowych doznań. 
 


 

Miłość to skomplikowana sprawa. Plakat projektu After Hours Design świetnie oddaje zawiłości serca. Geometryczna grafika do kupienia w naszym sklepie >>


 

Z miłości można naprawdę zbaranieć... Na walentynkowy bukiet wazon "Owca" projektu Agnieszki Bar.
 


 

Dla tych, którzy w Walentynki chcieliby znieczulić złamane serce, graficzka Melanie Chernock przygotowała zestaw pierwszej pomocy. Wódka, ciemna czekoalada, chusteczki, płyn do kąpieli, świeczka i zapałki, tabletki przeciwbólowe oraz płyta z cykliwymi pioesenkami - powinno pomóc.
 

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...