Elegancka kuweta - Wybór blogera

Elegancka kuweta - Wybór blogera
Każdy kociarz wie, że z kuwetą nie ma żartów. Powinna być wygodna dla kota, łatwa w czyszczeniu dla człowieka i do tego... estetyczna. I z tym ostatnim zaczyna się problem.
0
Elegancka kuweta - Wybór blogera

Wzornictwo dla zwierząt to temat rzeka. Mam wrażenie, że właściciele czworonogów są skazani albo na masowe produkty w przyzwoitych cenach o wątpliwej urodzie, albo na snobistyczne, wydizajnowane gadżety o cenach przyprawiających o zawrót głowy. Sama, jako właścicleka w sumie 7 zwierzaków coś o tym wiem :)

Szukając tak banalnego, a zarazem niebędnego przedmiotu dla kota jakim jest kuweta, zazwyczaj trafiałam na plastikowe kosmiczne kształty z równie kosmicznymi kolorami - im dziwniej tym lepiej. Ja potrzebowałam czegoś prostego, bo jedna z kocich sławojek musiała stanąć centralnie w salonie.

Znalazłam produkt firmy Curver, producenta różnych plastikowych misek, koszy i jak się okazało także kuwet! Prosta forma, dwa kolory do wyboru - biały i czarny, funkcjonalna wysuwana szuflada i schowek na łopatkę - nic więcej nie trzeba. Cena przyzwoita. Jeszcze gdyby kuweta była gładka, zamiast faktury udającej jakiś rattan, byłby ideał. Niestety w tych "rattanowych" zakamarkach łatwiej zbiera się kurz.

Mimo tego, koty zadowolone, ja też.

Kuwetę kupicie w sklepie Domu z Pomysłem.

Zapraszam równiezna mój blog PANI PIESKA

 

 

 

Pani Pieska czyli Marta Lubaszewska. Tworzy głównie dla dzieci, czasem również dla dorosłych. Jest również dziennikarką i stylistką. Pisze o wnętrzach, designie i wszystkim co ładne i ciekawie zaprojektowane.
Wczytywanie rekomendacji...