Ferm Living, czyli design z miłością

Ferm Living, czyli design z miłością
Duński design stworzony z miłością, tak piszą o tej, podbijającej (nie tylko) skandynawski rynek duńskiej marce jej twórcy.
0
Ferm Living, czyli design z miłością

Stworzona w 2005 roku przez Trine Andersen, marka Ferm Living szybko zdobyła serca miłośników skandynawskiego stylu, a do jej wielkiego sukcesu przyczyniły się niebanalne wzornictwo z nutą stylu retro, wysokiej jakości materiały, pełna funkcjonalność i.. ogólna dostępność.

W Skandynawii produkty Ferm Living do kupienia są w wielu sklepach i co bardzo mnie cieszy - docierają również do nas :)

Od kuchni do łazienki. Od salonu, przez sypialnię, do pokoju dziecka – Ferm Living umila codzienne czynności i wywołuje uśmiech. Przeglądając katalog, za każdym razem mogłabym zrobić długą listę tego co chciałabym mieć w moim domu.

Drewniane świeczniki, pościel z cudownej bawełny, ciekawe poduszki, nietuzinkowe ściereczki, miseczki, pledy, kosze a do tego cała – bez wyjątku – kolekcja dziecięca, tak bardzo przypadają mi do gustu, że mogłabym o nich pisać bardzo długo, jednak w tym wypadku obraz przemówi lepiej niż słowa...

No... może z wyjątkiem słów Trine:

„Nigdy nie stworzyłam niczego opierając się na strategii lub kalkulacji, moje pomysły muszą wyjść z mojego serca. Jestem niezmiernie szczęśliwa i wdzięczna – i wciąż niejako zdumiona! – widząc jak moje projekty przemawiają do tylu ludzi na całym świecie. I wciąż, niezmiennie, jestem wierna filozofii, która to wszystko zapoczątkowała – tworzenia tego co wydaje się dobre. Wtedy istnieje dużo większa szansa, że moje pomysły wydadzą się też dobre dla innych”

źródło: FERM LIVING

Po więcej inspiracji zapraszam do mojej sekcji KASIA

Zobacz również inne moje wpisy: Papierowy abażur, Skandynawski stół,  Skandynawski minimalizm

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...