zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Fotelove

Fotelove
Fotel „366” zaprojektowany przez Józefa Chierowskiego w 1962 roku. Masowo produkowany w okresie PRL-u, a jednak ponadczasowy i pożądany.
0
Fotelove

W dzisiejszych czasach nowe ze starym tworzy idealny duet. Może dlatego te fotele stały się modnym dodatkiem w nowoczesnych wnętrzach, w końcu to ikona polskiego designu.
Moje fotele są starsze ode mnie, a ja zapragnęłam je mieć, bo pochodzą jeszcze z mojego rodzinnego domu. Przeszły wiele, ale w końcu to kawał historii, a ja lubię przedmioty z duszą.
Pamiętam je, jak przez mgłę. Ich obicie było oliwkowe i dość szorstkie w dotyku, a stelaż był pomalowany na czarno. Te obecne, po mojej metamorfozie wyglądają zupełnie inaczej.
Postanowiłam odzyskać drewniany stelaż i zamiast obicia uszyłam pokrowce – ze względów praktycznych. Stoją w moim domowym biurze i przypominają mi skrawek dzieciństwa.

Zapraszam również na mój blog DOMEK PRZY LESIE.
 

 

 

Kreatywnie zakręcona, miłośniczka natury i przyrodnik z wykształcenia. Autorka bloga domekprzylesie.blogspot.com, w którym prezentuje swoje pomysły na wnętrze i pasje do rzeczy nietuzinkowych. Tworzy z czego tylko się da i co się da, dlatego mówi: mój dom naprawdę jest mój.
Wczytywanie rekomendacji...