zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Japońskie meble Hirashima

Japońskie meble Hirashima
Japończycy potrafią mądrze połączyć czystą przestrzeń z funkcjonalnością wyposażenia pozostawiając je nadal minimalistycznymi. Meble japońskiej marki Hirashima godzą ze sobą, z sukcesem, parę funkcji
0
Japońskie meble Hirashima

Japończycy potrafią mądrze połączyć czystą przestrzeń z funkcjonalnością wyposażenia pozostawiając je nadal minimalistycznymi. Meble japońskiej marki Hirashima godzą ze sobą, z sukcesem, parę funkcji. Kropką nad i pozostaje jakość i wykończenie litego drewna, które jest głównym materiałem łączonym ze skóra i naturalnymi tkaninami.
 
Dwie architektki projektujące zarówno w dużej (miejskiej) jak i małej skali. Dążąc do upraszczania formy, co ma często odbicie w powściągliwych projektach, zawsze starają się pamiętać o autentyczności. Prosta kompozycja pozostawia odbiorcom najwięcej przestrzeni i miejsca na interpretację, która powinna być dowolna.
Wczytywanie rekomendacji...