zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Juicy Salif - ikona w kuchni

Juicy Salif - ikona w kuchni
Wyciskacz cytrusów Juicy Salif to projekt francuskiego designera Philippe’a Starcka. Projektant stworzył go dla włoskiej marki Alessi.
0
Juicy Salif - ikona w kuchni

Juicy Salif uznawany jest za ikonę współczesnego wzornictwa i można go zobaczyć m.in. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Wyglądem nie kojarzy się z wyciskarką, a jednak nią jest. Mi przypomina trójramienną ośmiornicę lub stwora z filmu science – fiction. Po przetestowaniu we własnej kuchni mogę napisać, że w funkcji wyciskarki sprawuje się świetnie. Nie tylko sam jego wygląd mnie zachwycił, ale także smak świeżo wyciśniętego soku.

Zapraszam również na mój blog DOMEK PRZY LESIE.

 

Kreatywnie zakręcona, miłośniczka natury i przyrodnik z wykształcenia. Autorka bloga domekprzylesie.blogspot.com, w którym prezentuje swoje pomysły na wnętrze i pasje do rzeczy nietuzinkowych. Tworzy z czego tylko się da i co się da, dlatego mówi: mój dom naprawdę jest mój.
Wczytywanie rekomendacji...