zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kolekcja Diesel with Seletti

Kolekcja Diesel with Seletti
Na chwilę odchodzę od sielankowych klimatów ogrodowo balkonowych aby powrócić do ukochanego industrialnego stylu.
0
Kolekcja Diesel with Seletti

Niezwykłą kolekcję ceramiki pokazała na ostatnich targach iSaloni marka Diesel. Przy współpracy z włoskim producentem, marką Seletti powstała nowa kolekcja talerzy, kubków, filiżanek inspirowanych częściami maszyn. Tarcze jako talerze, hydrauliczne elementy jako kubki. Uważam, że to bardzo nowatorskie i zabawne. A Tobie jak się podoba?

Po więcej inspiracji zapraszam na mój blog Interior Design.

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...