zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kolor roku 2017

Kolor roku 2017
Jak co roku Instytut Pantone oraz producenci farb wybierają trendy kolorystyczne na rok kolejny.
0
Kolor roku 2017

Na kolor roku 2017 każda z firm wybrała zupełnie inną barwę.

Wg Pantone jest to "greenery", czyli po prostu zieleń. Na stronie Instytutu możemy przeczytać: "Odświeżająca i ożywcza, zieleń jest symbolem nowego początku".

fot. apple.news

fot. Sea of Atlas

Benjamin Moore wybrał  odcień fioletu, ukryty pod nazwą shadow.

"Szlachetny fiolet, który uwodzi głębią i wielowymiarowością. Kolor, który – mimo że schowany w cieniu – dzięki ametystowej głębi nie daje o sobie zapomnieć, uwodzi i natychmiast zapada w pamięć."

fot. Benjamin Moore

Firma Dulux na kolor roku 2017 wybrała barwę o nazwie "szary denim".

"Niebieski jest kolorem naszego codziennego życia. Odcień nieba, ubrania w naszej garderobie, a w tym roku również kolor, na jaki malujemy nasze ściany."

fot. Dulux

Gdybym miała wybierać, to najbardziej moim kolorem jest właśnie ten szary niebieski. A Wam jaki kolor podoba się najbardziej?

Polecam pozostałe moje wpisy >>

Pani Pieska czyli Marta Lubaszewska. Tworzy głównie dla dzieci, czasem również dla dorosłych. Jest również dziennikarką i stylistką. Pisze o wnętrzach, designie i wszystkim co ładne i ciekawie zaprojektowane.
Wczytywanie rekomendacji...