Meble Flexa

Meble Flexa
Kilka tygodni temu przeprowadziłam się do Polski, gdzie jednym z wielu wyzwań jest urządzenie warszawskiego mieszkania. Ponieważ po wielu latach mieszkania w Danii, jestem nastawiona na skandynawskie – proste, funkcjonalne rozwiązania, zaczęłam od poszukiwania właśnie takich opcji na polskim rynku.
0
Meble Flexa

Na pierwszy ogień poszedł chłopięcy pokój, do którego potrzebne są ładne, białe, solidne meble i tak, w Warszawie, trafiłam na...znane mi od dawna – meble duńskiej marki FLEXA.

FLEXA zachwyca mnie od lat swoimi pomysłami, rozwiązaniami dla najmniejszych nawet przestrzeni, dbałością o szczegóły, radością jaką niosą ze sobą ich meble dla najmłodszych i tych nieco starszych użytkowników, jednak mieszkając w Danii nie miałam okazji wypróbować ich produktów na własnej skórze, a raczej – „na własnych dzieciach” ;)

Teraz nadszedł czas aby to zmienić, szczególnie, że w warszawskiej Domotece znajduje się salon FLEXA, gdzie mogłam zasięgnąć porady i upewnić się w wyborze.

Marka FLEXA powstała w Danii w 1972 roku i od samego początku zajmuje się projektowaniem i tworzeniem nietuzinkowych, przemyślanych, ciekawych, bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań dla najmłodszych. W ich produktach widać nie tylko miłość do skandynawskiego designu, dbałość o detale i interesujące wzornictwo, ale również – a może przede wszystkim – miłość do DZIECI :)

To lubimy najbardziej! :)

Źródło zdjęć: Flexa

Po więcej inspiracji zapraszam do mojej sekcji KASIA

Zobacz również inne moje wpisy :  Aranżacja przyjęcia dla dzieci, Skandynawski stół,  Skandynawski minimalizm

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...