zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Młode projektantki z Ukrainy

Młode projektantki z Ukrainy
Ciąg dalszy wyzwania – pora na Ukrainę. Wyszukanie ciekawych projektów z tego kraju okazało się zaskakująco trudne, dużo trudniejsze niż w przypadku Białorusi!
0
Młode projektantki z Ukrainy

Zaskoczyło mnie to niezmiernie. Zwłaszcza że byłam we Lwowie kilka lat temu i baaardzo mi się tam podobało. Z miasta wyraźnie bije kreatywność, zresztą podobna do polskiej – historia nauczyła mieszkańców, jak tworzyć coś z niczego. Założyłam, że ta pomysłowość będzie miała swoje odzwierciedlenie w designie i rzeczywiście, ostatecznie znalazłam parę godnych reprezentantek: 


Yova Yager i Ira Miller tworzą studio Kley Design. Zajmują się głównie tworzeniem oświetlenia, więc ja też na tym się skoncentruję. Myślę, że doskonałym wstępem będzie motto z ich strony: We don’t apply for genius, just create the mood. Coś w tym jest ;]


Cardboard Egg:

 


Glass & Wood
- (coś mi przypomina…):

 


Owl Light – nie mogło zabraknąć sowy, uwielbiam sowy!

 


Yolk:

 


Zoomy (chcę łosia!):

 


Na deser inny projekt, tym razem nieświecący – wieszak na klucze w postaci kocura.


 

Zdjęcia: kleydesign.com

Zakochana w pewnej rasie psa. Zwierzaka nie ma do dziś, ale za to prowadzi blog Terrier Design. Może się na jego łamach do woli ‘wypisywać’, a także dzielić się ze światem swoimi estetycznymi zachwytami. W wolnym czasie próbuje robić coś z niczego lub układa w głowie treść swojej pierwszej powieści.
Wczytywanie rekomendacji...