zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Must Have 2015

Must Have 2015
Plebiscyt i wystawa Must Have to od jakiegoś czasu absolutny must have dla firm, które chcą być na czasie. Uzyskanie tej plakietki pozwala zadrzeć wyżej nos, pokazać swoje produkty na targach w Mediolanie (ostatnia edycja) i umościć się na wyższej półce.
0
Must Have 2015

Czym jest Must Have?

Rada ekspertów, która przyznaje ten tytuł, jako jedno z kryteriów wskazuje odzwierciedlenie aktualnych trendów w projektowaniu, nie chodzi więc o wyważanie drzwi, ale o zgrabne nimi przejście. Podczas gali wręczenia nagród zwracano uwagę na stosunek ceny do jakości, wśród wyróżnionych projektów nie ma więc kanap za trzydzieści tysięcy. Rada Ekspertów wyróżniła sześćdziesiąt cztery wdrożone projekty. To ważne: produkty muszą być w określonej cenie i w stałej sprzedaży,  Must Have nie jest bowiem wyścigiem wizjonerów, tylko przemarszem produktów realnie funkcjonujących na rynku.

Kto wygrał? Wszyscy!

Na gali panowała świetna atmosfera, mix projektantów i producentów chichrał się, klaskał; naprawdę miało się wrażenie, że wszyscy grają do jednej bramki. Może dlatego, że wyróżnień jest tak dużo. Zobacz pełną listę zwycięzców.

Kilka wyborów było dla mnie zupełnie niezrozumiałych, kilka przykuło moja uwagę. Naprawdę trudno jest porównywać tak różne wdrożenia, raz są to reedycje mebli, raz pomysłowe gadżety, a raz aplikacje i usługi.

Śledziłam wyniki Must Have z zapartym tchem, obejrzałam wystawę uczciwie, bez sufitowania, dwa razy. Cały czas nie mam swojego faworyta, czegoś, co roztrzaskałoby mnie na sześćdziesiąt cztery kawałki. Gdybym jednak miała wskazać swoich ulubieńców znalazłby się wśród nich: hamak, ławka i kołdra. Wiem, co to mówi o mnie: że moim bóstwem jest relaks. Każdy odmierza swoją miarką.

Moi ulubieńcy:

1. Leaning Bench / projekt i producent: Izabela Bołoz /

2.  Hamak Lesovik Duch / projekt: Rafał Palowski /

3.  Kołdra wypełniona włóknem alpaki / projekt: Beza Projekt / producent: myalpaca /

Na wystawie wszędzie były nalepki NIE DOTYKAĆ. Ja mogłabym nie dotknąć? Nie byłabym sobą gdyby nie usiadła na podejrzanie niestabilnej ławce i nie pomiętoliła alpakowej kołdry. Nie udało mi się położyć na hamaku, więc muszę go kupić. Lato, przybywaj!

Zapraszam na mój blog Fuel Design.


Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...