Najmodniejsze lodówki w Mediolanie

Najmodniejsze lodówki w Mediolanie
Milan Design Week - tu nie ma miejsca na kompromis. Tu wszystko jest zaplanowane, dopracowane, przemyślane.Trzeba się bardzo nagimnastykować, aby zostać zauważonym wśród tysięcy wystawców a dalej zapamiętanym przez jak największą liczą zwiedzających.
0
Najmodniejsze lodówki w Mediolanie

Odwiedziłam iSaloni drugi rok z rzędu. Muszę przyznać, że byłam już troszkę przygotowana na spektakularny wymiar wydarzenia. Ogromne stoiska, luksusowe wyposażenie, meble i dekoracje na wiele milionów euro. Jednak na szczęście Mediolan potrafi zaskoczyć. I takim największym zaskoczeniem była mnogość fantastycznych projektów młodych designerów w ramach Salone Satelite. O tym jednak za chwilę. Dziś natomiast, chcąc wprowadzić Cię w włoski klimat, w stan umysłu Włochów, w ich styl życia i wyczucie estetyki, za którą osobiście przepadam, zaprezentuję Ci efekt współpracy dwóch marek, których nie muszę przedstawiać. Ikony designu, marki SMEG oraz jednego z największych domów mody, Dolce&Gabbana. W ramach tej kolaboracji powstała limitowana seria 100 lodówek, które zaprezentowano w ramach Eurocucina 2016 podczas iSaloni. Inspiracją dla tego projektu była letnia kolekcja D&G Carretto Siciliano. Jak się Wam podoba ten totalnie niesamowite lodówki?

Po więcej ciekawostek z Medilanu zapraszam na mój blog Interiorsdesignblog.com

 

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...