No ładnie!

No ładnie!
Już w sobotę startują Targi Rzeczy Ładnych. Co upolować?
0
No ładnie!

To już 4. edycja Targów Rzeczy Ładnych. 22 i 23 listopada przy Puławskiej 2 w Warszawie zacznie się wielkie święto fanów dobrego designu. Na targach zaprezentuje się ponad 120 projektantów i firm. W przestrzeń wystawienniczą zamieni się jedno z pięter biurowca Plac Unii Unity Shopping.

„Chcemy odczarować elitarność pojęcia >>design<<, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu. Cenimy estetykę i funkcjonalność przedmiotów, dostrzegamy deficyt tych pojęć i chcemy to zmienić” - mówią organizatorzy.


Organizatorki targów: Ajka Mroczkowska i Anna Pruszyńska

My na targach będziemy na pewno. To świetna okazja, by upolować fajny prezent jeszcze przed gwaizdkowym szaleństwem. To też szansa, by porozmawiać z samymi projektantami, którzy pojawią się na targach osobiście. Na kogo zwrócić uwagę na targach? To nasze typy.


Paweł Jońca to jeden z najzdolniejszych polskich ilustratorów. Na TRŁ można będzie kupić kalendarze, plakaty i grafiki autorstwa Pawła.

 


Paper Love: ekologiczne notesy, organizery i notatniki zaprojektowane przez Magdalenę Tekieli.


Valek Rolling Pins - tym projektem Zuza Kozerska podbiła serca na całym świecie. Dzięki grawerowanym na powierzchni wałka wzorom można upiec ciasto z zabawnymi motywami. Mamsam - kubki jakie pamiętamy z czasów PRL z logotypami zaprojektowanymi przez współczesnych artystów. Dostępne jedynie w limitowanych seriach.
 

 

Ceramika autorstwa Barbary Śnieguły.

 

Targom towarzyszyć też będzie kilka ciekawych wydarzeń i dyskusji. W sobotę będzie można m.in.posłuchać historyka sztuki Jacka Kowalskiego, który opowie o kultowym projekcie swoich rodziców - meblościance Kowalskich. W niedzielę zaś odbędą się spotkania z fotografem Filipem Springerem i varsavianistą Jerzym S. Majewskim.

Więcej informacji o wystawcach i wydarzeniach towarzyszących targom znajdziecie na oficjalnym fanpage'u TRŁ: www.facebook.com/targirzeczyladnych

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...