zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Poduszka dla odmiany

Poduszka dla odmiany
Dobrze dobrana poduszka potrafi odmienić wnętrze. To najprostszy trik wnętrzarski.
0
Poduszka dla odmiany

Popartowe
Trochę kiczu, trochę stylistyki kampu. Dwóch policjantów trzymających się za ręcę lub figurka Maryi z warszawskiej Pragi. Poduszki projektu Mole sprawdzą się we wnętrzach popartowych, nawiązujących do stylistyki komiksowej lub w nowczesnym lofcie. Znajdziecie je TU i TU.

 

Skandynawskie
Styl skandynawski kocha szarość. Dozowaną w różnych odcieniach i fakturach. W wydaniu filcowym jest ciepła i przytulna. W sam raz do jesienno-zimowej aranżacji wnętrza. Poduszki Lilyshop zdobią proste napisy lub znaki graficzne. Dobrze sprawdzą się w pokoju nastolatka i dorosłym salonie. Do kupienia TU.

 


 

 

Dla dzieci
Poduszka to prawdziwy przyjaciel dziecka - służy do przytualania i zabawy. Wystrój dziecięcego pokoju powinien rozwijać wyboraźnię i poczucie estetyki.


Poduszki "Chmurki" z miękkiego polaru, projekt: Lilyshop, do kupienia TU >>


Dwie "kocie" poduszki, które lubią leżeć obok siebie, projekt: Deko Boko, do kupienia TU >>


"Kółko i krzyżyk" - poduszka, naktórej można pograć, kółka i krzyżyki przyczepia się filcowej podstawy za pomocą rzepów; projekt: Lilyshop, do kupienia TU >>

 

Z nadrukiem
Poduszki z nadrukowanymi realistycznymi zdjęciami, to jeden z popuarniejszych wnętrzarskich trendów. Połączone z poduszkami z jednobarwenj tkaniny tworzą świetne zestawienie.

 


Kolekcja Inspire z nadrukami przedstawiającymi zwierzęta, Leroy Merlin

Poduszka "Góra", projekt: Limo Design, sklep: Dom z pomysłem

 

Geometryczne
Op-art w wersji współzesnej. Czarno-białe geometryczne wzory pasują do wnętrz industrialnych, lfotowych, a nawet skandynawskiej bieli i szarości. Dodadzą wnętrzu nowoczesnego sznytu.


Poduszki w czarno-białe geometryczne wzory, Leroy Merlin
 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...