Skandynawskie inspiracje - Normann Copenhagen

Skandynawskie inspiracje - Normann Copenhagen
Pora na kolejną porcję skandynawskich inspiracji – dziś zapraszam Was do świata marki Normann Copenhagen.
0
Skandynawskie inspiracje -  Normann Copenhagen

Marka Normann Copenhagen powstała w 1999 roku, a jej założycielamisą Jan Andersen and Poul Madsen.
Ich celem było stworzenie marki, która oferować będzie produkty o nowoczesnymskandynawskim wzornictwie, podążającym za trendami w Skandynawii i na świecie.


 
 
Ich pierwszym produktem była kultowa już dziś lampa Norm 69 - piękny, niecodzienny klosz zbudowanyz 69 kawałków specjalnego tworzywa. Lampa ta jest tak ciekawa, że wcale nie potrzebuje zmroku aby pięknie się prezentować.


  Kolejnym punktem zwrotnym w szybkiej karierze marki było wprowadzenie do jej oferty mebli – dziś Normann Copenhagen ma w swojej kolekcji nie tylko produkty dekoracyjne, ale także wiele ciekawych krzeseł, foteli, kanap czy stołów.


Jestem przekonana, że firma będzie się nadal szybko rozwijała, gdyż współpracujący z nią projektancisą niezmiernie otwarci na świat formy i koloru, a produkty Normann Coph cechuje niezmierna dbałość wykonania i wysoka jakość.

Dodatkowo, sprawnie działający sklep internetowy oferujący wysyłkę do wielu krajów (w tym Polski) sprawia, że zakupy są przyjemnością.

Zobaczcie więcej moich wpisów  >>> tutaj - zapraszam!

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...