Skandynawskie inspiracje - Tolix

Skandynawskie inspiracje - Tolix
O krzesłach było tu już dużo i zapewne nie jest to ostatni post o tej tematyce – dziś pora na metalowe krzesła Tolix, popularne na całym świecie, również we wnętrzach o charakterze skandynawskim.
0
Skandynawskie inspiracje - Tolix

Pojawiają się przede wszystkim w jadalniach, ale i w pomieszczeniach o innym charakterze, na przykład przy biurkach czy w holach.
Taborety Tolix widujemy też w łazienkach czy przy łóżkach, jako stoliki.
Kolorowe, białe, galwanizowane, same albo w towarzystwie krzeseł innego rodzaju – drewnianych czy plastikowych, zawsze ciekawie się prezentują.

fot. apartmenttherapy.com

fot. delikatissen.com

domainehome.com

Sama od paru lat codziennie jem i pracuję siedząc na białym Tolixie
i uważam je za niezmiernie wygodne krzesło. Jest lekkie, stabilne i łatwo je przechować nakładając kilka sztuk na siebie. Ja używam mojego krzesła w komplecie z owczą skórą, co osobiście uważam za najlepsze rozwiązanie w przypadku krzesła z metalu ;) Nasze Tolixy świetnie pasują do stojących obok krzesełek Tripp Trapp (i vice versa).

fot. lookslikewhite.com

Ponieważ lubię zmiany, za jakiś czas wymienimy Tolixy na inne krzesła. Najwyższy więc czas na inspiracje z ich udziałem.

Zobaczcie więcej moich wpisów  >>> tutaj - zapraszam!

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...