String Pocket

String Pocket
Mała półeczka. Kieszonkowa. Kieszonka na ścianie na różne drobiazgi. Bibeloty. Porcelanę. Kolekcję samochodzików, aniołków Sonny Angel albo sukulentów.
0
String Pocket

Ten projekt szwedzkiej marki String, o której pisałam już nieraz, jest w Skandynawii jednym z bardziej popularnych mebli. Nic dziwnego - jego uniwersalność i prostota są fantastycznie ponadczasowe. Są kwintesencją skandynawskiego stylu i wzornictwa.

Moja biała półeczka wisiała najpierw w moim domowym biurze w Danii, a po przeprowadzce zawisła w kuchni. Od czasu do czasu wymieniam to co na niej stoi i za każdym razem jestem pełna podziwu dla uniwersalności tego prostego rozwiązania.

Jednak półka nie musi wcale być biała! String Pocket występuje też w innych kolorach. Nie musi też być samotna ;) Jak wszystkie meble tej marki, półki można łączyć między sobą. Niedawno pokazywałam Wam, jak dzięki tej funkcji rozbudowaliśmy nasz regał w salonie. Najpierw wyglądał tak, a kilka tygodni temu do dwóch części dołączyliśmy kolejną - o tak.

Szkoda, że nie mamy miejsca na następne elementy, ale z drugiej strony - co się odwlecze...Bez względu na to, gdzie jeszcze przyjdzie nam mieszkać, wiemy, że regał wpisze się w każde wnętrze i będzie nam służył przez wiele kolejnych lat. Kto wie, w zależności od wielkości następnego salonu, może uda nam się go kiedyś jeszcze bardziej rozbudować?

A wracając do dzisiejszego bohatera - czas na kolorowe, kieszonkowe inspiracje z jedną z najbardziej rozpoznawalnych półek na świecie, rodem ze Szwecji.

Zobaczcie więcej moich wpisów  >>> tutaj - zapraszam!


Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...