zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Świat w rzucie. Menno Aden

Świat w rzucie. Menno Aden
Pierwszy raz leciałam samolotem już jako dorosła osoba. Miałam wtedy ze 27 albo 28 lat, a z trudem powstrzymałam spontaniczną reakcję na widok Okęcia w rzucie. Nie mogłam się nadziwić, że reszta pasażerów szeleści papierkami albo zamyka oczy układając się do drzemki, kiedy tam, pod nami, całe Okęcie – cała Warszawa – a potem kawał Mazowsza- objawia się w rzucie, najpiękniejszym z widoków!
0
Świat w rzucie. Menno Aden

Zawsze kręciły mnie mapy i zdjęcia lotnicze, może dlatego zostałam architektem, żeby móc do woli, i w dodatku za pieniądze, przyglądać się światu z góry (bez metafor proszę, to czysta geometria).

I pewnie dlatego zdjęcia Menno Aden’a od razu chwyciły mnie za gardło. Pomysł prosty, wykonanie (pozornie !) bez fajerwerków. Koniec wstępu, zobaczcie sami i cieszcie się światem w rzucie:

No to teraz słuchajcie, na jedno finalne zdjęcia składa się czasem 150 ujęć, wykonanych lustrzanką na długim wysięgniku. Sklejenie ich zajmuje autorowi niekiedy do tygodnia i , jak sam mówi, przeważnie jest zaskakujące. No właśnie, pamięta ktoś po co bohaterowie „Stowarzyszenia umarłych poetów” drapali się na ławki? Zmiana perspektywy! (tak, teraz metafora dozwolona).

*wszystkie zdjęcia goszczą na blogu dzięki uprzejmości autora. Warszawa pozdrawia Berlin!

Zapraszam również na mój blog Fuel Design!

 

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...