zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Szafka Componibili

Szafka Componibili
Długo trwały poszukiwania szafki nocnej do pokoju Julki. A ta idealna musiała spełniać kryteria: odpowiedni rozmiar, kolor, kształt i funkcja.
0
Szafka Componibili

Na internetowe łowy :) ruszyłam wspólnie z Julką.
Wybór padł na modułową szafkę Componibili. Bardzo spodobała się nam jej oszczędna forma, kształt i funkcjonalność.
Ta dwudrzwiowa szafka to kompletny mebel wyposażony w dwoje przesuwnych drzwiczek. Swoimi wymiarami doskonale wpasowała się w przestrzeń między łóżkiem, a biurkiem.
Dzięki możliwości dokładania kolejnych modułów, Componibili sprawdzi się nie tylko w sypialni, jako szafka nocna, ale także jako miejsce na książki czy ręczniki w łazience oraz różne drobiazgi, na przykład w korytarzu.

Zapraszam równiez na mój blog DOMEK PRZY LESIE.
 

Kreatywnie zakręcona, miłośniczka natury i przyrodnik z wykształcenia. Autorka bloga domekprzylesie.blogspot.com, w którym prezentuje swoje pomysły na wnętrze i pasje do rzeczy nietuzinkowych. Tworzy z czego tylko się da i co się da, dlatego mówi: mój dom naprawdę jest mój.
Wczytywanie rekomendacji...