zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Fiep Westendorp na ścianach

Fiep Westendorp na ścianach
Fiep Westendorp znakomita holenderska ilustratorka, znana w Polsce głównie z serii „Julek i Julka” oraz „Pluk z wieżyczki” obchodziłaby w tym roku swoje setne urodziny.
0
Fiep Westendorp na ścianach

Współpraca z pisarką Annie M.G.Schmidt (autorką min. „Pluka” i „Julka i Julki”) zaowocowała wieloma książkami dla dzieci, a ich bohaterowie - narysowani przez Fiep Westendorp bawią i uczą już trzy pokolenia Holendrów i fanów na całym świecie, w tym w Polsce. Jej rysunki zapadają w pamięć i cieszą nie tylko dzieci.


Ze względu na 100-lecie jej urodzin w tym roku w Holandii powstaje mnóstwo interesujących projektów, upamiętniających artystkę. W Polsce dostępne są plakaty i naklejki sygnowane przez artystkę.

Więcej inspiracji dla dzieci na naszym blogu Żyrafy z Szafy. Zapraszamy!

 

Jakiś czas temu dwie mamy stwierdziły, że czwórka ich cudownych dzieci (dwoje na głowę:) coraz mniej je potrzebuje i muszą pomyśleć o sobie i swoich pasjach. Dlatego stworzyły blog na którym piszą o tym co je fascynuje, pasjonuje i przyprawia o drżenie serca..
Wczytywanie rekomendacji...