Lampa Cyrk - Smaga Projektanci

Lampa Cyrk - Smaga Projektanci
Lampa Cyrk łączy w sobie radość, zabawę, ruch, szalony pęd, jazdę na karuzeli - czyli wszystko to, co dzieci kochają.
0
Lampa Cyrk - Smaga Projektanci

Smaga Projektanci, czyli Monika i Krzysztof, to duet projektantów specjalizujących się w pięknych produktach bliskich dzieciom. Wykształceni w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na kierunku wzornictwa przemysłowego, uczestnicy wielu wystaw, podjęli się wypełnienia luki na polskim rynku designu i postanowili dobrze i rzetelnie projektować dla dzieci. Bez kompleksów tworzą duży design dla małych.

Cechą wspólną ich projektów jest naturalny surowiec, który poddają kreatywnej odróbce, tworząc rzeczy magiczne, bliskie światu fantazji dzieci. Ich projekty często niezależnie od bryły są spakowane w płaskie pudełko, da się je samodzielnie złożyć, nie zajmują dużo miejsca. Są sprytne i pomysłowe. Jakby narysowane czarodziejskim ołówkiem.

I taka jest właśnie Lampa Cyrk. Jak sami przyznają - powstała szybko, pod wpływem przebłysku, przy okazji tworzenia czegoś innego. I tak od słowa do słowa, jako efekt prawdziwej burzy mózgów, pojawiła się idea lampy łączącej w sobie radość, zabawę, ruch, szalony pęd, jazdę na karuzeli - czyli wszystko to, co dzieci kochają.

Kolejnym zadaniem było przeniesienie wolnych myśli i spontanicznych skojarzeń na konkretny przedmiot, który ewoluował po to, by ostatecznie stać się nie tylko lampą, ale również fajną zabawką dla dzieci i przepiękną dekoracją dziecięcego pokoju.

Otwieramy pudełko i od razu jesteśmy zachęcani do zabawy. Bo nie tylko sami ją składamy, ale również możemy ją wspólnie pomalować. Lampa cyrk została wykonana z naturalnej sklejki, idealnie poddającej się wszelkim potrzebom artystycznym.

Więcej na temat procesu tworzenia oraz instrukcję złożenia lampy krok po kroku znajdziecie tutaj.

Nas cieszy niezmiernie piękno i pomysłowość tego przedmiotu, fakt, że został wymyślony i wykonany w Polsce, oraz jego przystępna cena.

Ładne Bebe - serwis stworzony przez Małgosię Jakubowską i Marysię Bator. Z małego bloga rozrósł się do opiniotwórczego serwisu dla fajnych rodziców i dzieci. Dla nas piszą o dobrym designie i ciekawych inicjatywach. Lubią to co polskie i oryginalne.
Wczytywanie rekomendacji...