Łódki z drewna

Łódki z drewna
Ekspertką od drewnianych łódek jest 27-letnia Natalia Bilicka, mama 3,5-letniego Karolka i żona Sebastiana. Z wykształcenia jest magistrem promocji zdrowia, a na co dzień zajmuję się domem i rodziną.
0
Łódki z drewna

Natalia tworzy ujmująco piękne łódki, wszystkie pieczołowicie wykonane i dopracowane w każdym szczególe. Zgodziła się zamienić z nami kilka słów na temat swojej pracy. Jeremi zaś przetestował je skrupulatnie na basenie. Był transport Pippi, Anniki i Tommy’ego, kapitańskie wyprawy pod prąd, przypadkowe zatonięcia i dryfowanie po wzburzonych wodach. Nasz tester doprawdy dał z siebie wszystko! Zobaczcie, jaką miał przy tym frajdę!

Co się zmieniło w Twoim życiu, gdy zostałaś mamą?

Po urodzeniu dziecka było dla mnie naturalnym, że chcę pozostać z synem w domu i być przy wszystkich jego pierwszych osiągnięciach. Dzięki temu również miałam możliwość, żeby zająć się w wolnych chwilach sobą. Nie ukrywam, że bycie mamą uczy cierpliwości, a to pomogło mi zdobywać nowe umiejętności. Nauczyłam się robić na drutach, szydełkować, szyć no i później przyszedł czas na zabawę drewnem. Macierzyństwo nauczyło mnie cieszyć się z małych rzeczy i drobnych osiągnięć. Doceniać to, co się ma. Dzięki ilości zajęć związanych z posiadaniem małego dziecka i prowadzeniem domu, nauczyłam się organizować codzienne zajęcia w taki sposób, by ciesząc się byciem z rodziną wygospodarować również czas na realizację własnych marzeń.

Dlaczego łódki?

Powodów jest kilka. Od zawsze lubiłam wodę, a mój Tata jest marynarzem! Mieszkamy z rodziną w Gryfinie i mamy dość dobry dojazd nad nasze polskie morze. więc nierozerwalnie wszystko łączy się z tematem łodzi i żaglówek. Poza tym uwielbiam drewno i naturę. Moim zdaniem lepiej jest kupić dziecku jedną czy dwie drewniane zabawki, które są ekologiczne i naturalne i które będą mu towarzyszyć przez dłuższy czas, niż stertę plastikowych, które nie mają duszy, a po niedługim czasie blakną i rozsypują się. No i ostatni powód jest taki, że nigdzie w Polsce takich łódek do zabawy dla dzieci nie znalazłam.

Więcej zdjęc i cała rozmowa z Natalią na naszej stronie Ladnebebe.pl. Zapraszamy!

Ładne Bebe - serwis stworzony przez Małgosię Jakubowską i Marysię Bator. Z małego bloga rozrósł się do opiniotwórczego serwisu dla fajnych rodziców i dzieci. Dla nas piszą o dobrym designie i ciekawych inicjatywach. Lubią to co polskie i oryginalne.
Wczytywanie rekomendacji...