Meble dla dzieci Rafa Kids

Meble dla dzieci Rafa Kids
Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że łóżko nie służy dziecku tylko do spania. Równie często bywa placem zabaw wszelakich: trampoliną, szpitalem dla misiów czy wzburzonym oceanem.
0
Meble dla dzieci Rafa Kids

Wychodząc naprzeciw potrzebie wielozadaniowości dla dzieci Agata Seredyn wymyśliła sobie łóżko, i tak powstało Rafa Kids.

Polska architektka tworząca w Holandii wspólnie z mężem stworzyła serię łóżek dla dzieci. Wykonane ze sklejki z fińskiej brzozy, dostępne w 3 wariantach kolorystycznych i trzech rozmiarach sprawiają, że sypialnia dziecka nabiera zupełnie nowego oblicza. Łóżka Rafa Kids są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, mobilne i zupełnie proste w kształcie. Pokochane przez rodziców na całym świecie, zmotywowały twórców do tworzenia kolejnych projektów.

Wkrótce powstała więc huśtawka, najprostsza na świecie - do zawieszenia w ogrodzie lub... w mieszkaniu. Okrągły dysk otoczony gumą i gruby, porządny sznur. Huśtawka jest na tyle wytrzymała, że i my, dorośli, możemy śmiało na niej dać czadu.

Kolejną fajną rzeczą jest gra w kółko i krzyżyk, którą możemy wszędzie ze sobą zabrać. Mamy papierową taśmę, i filcowe pionki. Idealna zabawka do nadania na bagaż podróżny.

Na koniec nowość. Biurko - K Desk. Nawiązujące do klasycznych ławek szkolnych, zachowujące jednak nowoczesną linię. Małe, jednak praktyczne, bo to, co aktualnie niepotrzebne, znajduje się w schowku pod blatem, dzięki czemu w czasie dziecięcej pracy na biurku może panować porządek. I znowu: pomysł, design i wspaniała jakość wykonania - za to kochamy Rafa Kids i mocno mu kibicujemy.

Więcej na stronie Ładne Bebe.
 

Ładne Bebe - serwis stworzony przez Małgosię Jakubowską i Marysię Bator. Z małego bloga rozrósł się do opiniotwórczego serwisu dla fajnych rodziców i dzieci. Dla nas piszą o dobrym designie i ciekawych inicjatywach. Lubią to co polskie i oryginalne.
Wczytywanie rekomendacji...