zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Meble dla dzieci Rafa Kids

Meble dla dzieci Rafa Kids
Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że łóżko nie służy dziecku tylko do spania. Równie często bywa placem zabaw wszelakich: trampoliną, szpitalem dla misiów czy wzburzonym oceanem.
0
Meble dla dzieci Rafa Kids

Wychodząc naprzeciw potrzebie wielozadaniowości dla dzieci Agata Seredyn wymyśliła sobie łóżko, i tak powstało Rafa Kids.

Polska architektka tworząca w Holandii wspólnie z mężem stworzyła serię łóżek dla dzieci. Wykonane ze sklejki z fińskiej brzozy, dostępne w 3 wariantach kolorystycznych i trzech rozmiarach sprawiają, że sypialnia dziecka nabiera zupełnie nowego oblicza. Łóżka Rafa Kids są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, mobilne i zupełnie proste w kształcie. Pokochane przez rodziców na całym świecie, zmotywowały twórców do tworzenia kolejnych projektów.

Wkrótce powstała więc huśtawka, najprostsza na świecie - do zawieszenia w ogrodzie lub... w mieszkaniu. Okrągły dysk otoczony gumą i gruby, porządny sznur. Huśtawka jest na tyle wytrzymała, że i my, dorośli, możemy śmiało na niej dać czadu.

Kolejną fajną rzeczą jest gra w kółko i krzyżyk, którą możemy wszędzie ze sobą zabrać. Mamy papierową taśmę, i filcowe pionki. Idealna zabawka do nadania na bagaż podróżny.

Na koniec nowość. Biurko - K Desk. Nawiązujące do klasycznych ławek szkolnych, zachowujące jednak nowoczesną linię. Małe, jednak praktyczne, bo to, co aktualnie niepotrzebne, znajduje się w schowku pod blatem, dzięki czemu w czasie dziecięcej pracy na biurku może panować porządek. I znowu: pomysł, design i wspaniała jakość wykonania - za to kochamy Rafa Kids i mocno mu kibicujemy.

Więcej na stronie Ładne Bebe.
 

Ładne Bebe - serwis stworzony przez Małgosię Jakubowską i Marysię Bator. Z małego bloga rozrósł się do opiniotwórczego serwisu dla fajnych rodziców i dzieci. Dla nas piszą o dobrym designie i ciekawych inicjatywach. Lubią to co polskie i oryginalne.
Wczytywanie rekomendacji...