zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Pokój dziecięcy w stylu boho

Pokój dziecięcy w stylu boho
Jesień - jaka by nie była - optymizmem mnie jakoś nie napawa. Dzień jest bardzo krótki, a obowiązków nie ubywa: trzeba zgrabić liście przed pierwszym śniegiem, zabezpieczyć meble ogrodowe, zgromadzić zapasy i zapuścić sobie warstwę sadła na czas snu zimowego.
0
Pokój dziecięcy w stylu boho

I tak sobie myślę, że kiedy temperatura pikuje w dół (choć i tak jest wyższa niż była w maju), a listopad raczy nas iście irlandzkimi opadami, to człowiekowi należy się trochę przytulności. Jak psu kaszanka, czy tam... pasztetowa. Whatever. #nieznamsięnapsach

Zabieram Was zatem na wycieczkę po niezwykłych pokojach dziecięcych w stylu boho! Będzie etnicznie, orientalnie, kolorowo, artystycznie, indiańsko i cygańsko w najlepszym tego słowa znaczeniu. I bardzo autentycznie, bo wszystkie przedstawione niżej wnętrza to istniejące pokoiki, w których żyją prawdziwe małe łobuziaki. 

Emily z bloga The Beetle Shack z pomocą męża przerobiła domowe biuro na wyjątkowy, dziecięcy pokoik. Zwróćcie uwagę na piękny kolorowy dywan (boho bez takiego dywanu to jak Żwirek bez Muchomorka), żółty rattanowy stolik  i robione na zamówienie naklejki z pszczołami - są genialne, prawda?

 

W tym pokoju spędza noce mały Court James, a zasypiając może podziwiać śliczny okaz skandynawskiego himmeli.  Ja zaś wiele bym dała, żeby choć na chwilę przycupnąć na takiej pufie à la Beni Ourain. Zdjęcia wykonała wspaniała fotografka Megan Welker.

A to już dwie sypialnie należące do dzieci Ashley z bloga  
Hither and Thither. Pokoje są pełne etnicznych nawiązań: tipi, łapacze snów, marokańskie dywany (szał!). Do tego dużo naturalnych materiałów i ciekawe plakaty. Kupuję to!
 
 
 
Jedno z najbardziej niezwykłych wnętrz należy do małego Junipero Cruz.
Co tu dużo pisać - po prostu spójrzcie:
Zdjęcia: Jamie Street
 
 
Więcej boho w pokojach dziecięcych na moim blogu PIĄTY POKÓJ. Zapraszam!

 

Kasia Sojka - żona, matka, blogerka. Remonty to jej żywioł, DIY to jej hobby, wkrętarka to przedłużenie jej ręki. Zawsze rzuca się na głęboką wodę, próbując robić wszystko sama, od podstaw - skutki (raz lepsze, raz gorsze) opisuje na blogu piatypokoj.pl
Wczytywanie rekomendacji...