zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Pokój Helenki

Pokój Helenki
Pokoje dzieci mają to do siebie, że regularnie przechodzą najbardziej radykalne zmiany wymuszone wzrostem ich lokatorów.
0
Pokój Helenki

Planując urządzenie pokoju dla naszego mającego wkrótce przyjść na świat Maluszka, rzadko myślimy o tym, że ów pokój na przestrzeni nadchodzącej dekady, przynajmniej 2- 3 razy będzie musiał przejść gruntowne zmiany w związku ze zmieniającymi się potrzebami naszego dziecka.
Również w moim domu nadeszła pora na (kolejne) zmiany - tym razem w pokoju sześcioletniej córki.

Największą nowością jest nowe, metalowe łóżko w kolorze turkusowym, pochodzące ze sklepu KidsTown.
Skontrastowane z bielą podłogi, delikatnie wybija się także na tle oklejonych tapetami szaf, stanowiąc romantyczny, bardzo dziewczęcy, radosny akcent.
W związku z białą bazą ścian i podłóg, kolory wszystkich dodatków wydają się bardziej żywe i soczyste, a sześcioletnia lokatorka wygląda na bardzo zadowoloną :)

Po wiecje inspiracji zapraszam do mojej sekcji KASIA

Zobacz również:  ARANŻACJA PRZYJĘCIA DLA DZIECI; DUŃSKI DESIGN DLA DZIECI

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...