zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Przedszkole w Chruścicach

Przedszkole w Chruścicach
Wybierając przedszkole dla dzieci zwracamy uwagę na odległość, atmosferę i kadrę. Zależy nam na właściwym jedzeniu i fajnym ogródku. Ciągle niestety nie możemy jeszcze wybierać pod kątem dobrze, estetycznie zaprojektowanej przestrzeni.
0
Przedszkole w Chruścicach

Tylko nieliczne przedszkola i zazwyczaj prywatne kluby maluchów są naprawdę fajnie pomyślane: nie oblepione kolorowymi naklejkami i wyłożone materacami, lecz odważnie i mądrze zrobione tak, by służyć dziecku.

Rodzice z Chrościc są w wyjątkowej sytuacji: na ulicy Szkolnej otwiera swe podwoje przedszkole, którego przestrzenią zajęli się architekci z duetu PORT.

Zdjęcia: S. Zajączkowski via archdaily

więcej na stronie Ładne Bebe

 

Ładne Bebe - serwis stworzony przez Małgosię Jakubowską i Marysię Bator. Z małego bloga rozrósł się do opiniotwórczego serwisu dla fajnych rodziców i dzieci. Dla nas piszą o dobrym designie i ciekawych inicjatywach. Lubią to co polskie i oryginalne.
Wczytywanie rekomendacji...