Retro w pokoju dziecka

Retro w pokoju dziecka
Trochę odrestaurowanych staroci, pastelowy vintage i ... pocztówki w roli dekoracji. Oto przepis na retro w pokoju dziecka.
0
Retro w pokoju dziecka

Zdradzę Wam niesamowite miejsce w sieci, na które ostatnio natrafiłam. Nazywa się postallove.pl i można tam nabyć pocztówki polskich grafików i ilustratorów. Szczególnie zachęcam do zapoznania się z pracami Joanny Rusinek, Marianny Sztyma, Pauliny Czerniawskiej  i Karoliny Piętoń.

Według mnie takie pocztówki z powodzeniem można zastosować jako dekorację dziecięcego pokoju, postawione na półce, oprawione w ramkę, wyglądają jak strony książki z bajkami. Znalazła więc dwa pokoje dziecięce, do których kwietnie nadawałyby się pocztówkowe obrazki w delikatnym retro stylu.

Patchwork Harmony

Pierwszy należy do Caroline Rowland, która prowadzi stronę Patchwork Harmony. W pokoju jej córki znajdziemy stare, odrestaurowane meble, delikatne dekoracje. Wszystko idealnie do siebie pasuje. Pasowałyby też pocztówki.

 

 

&SUUS

Poniżej wnętrza Suzanne, która jest stylistka wnętrz i dekoratorką. Wszystkie jej urocze, stylizacje w stylu retero znajdziecie na stronie www.ensuus.nl. Prawda, że i tu pocztówki pasowałyby jak ulał?

 

 

 

Zapraszam do lektury pozostałych moich wpisów >>.

Zaczęło się niewinnie… najpierw lampka, komoda, później kilka pomysłów do pokojów córek. Tak powstał blog aletuladnie.blogspot.com, na którym pokazuję co mnie inspiruje oraz wprowadzam szalone pomysły w życie.
Wczytywanie rekomendacji...