zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Stare tablice edukacyjne

Stare tablice edukacyjne
Vintage w pokoju dziecka zawsze dobrze wygląda. Nawet jeśli jest tylko w postaci starych tablic edukacyjnych.
0
Stare tablice edukacyjne

źródło: johannaikulla.se

Przyrodnicze tablice ze starych szkół to prawdziwe arcydzieła. Wiem, bo sama jestem w posiadaniu kolekcji takich przedwojennych tablic.

Doskonałe ryciny przedstawiające egzotyczne zwierzęta świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Mnie najbardziej urzekają w pokojach dziecięcych. Bo uwielbiam vintage w pokojach dzieci.

źródło: elledecoration.se

źródło: hollymathisinteriors.com

źródło: http://www.thebooandtheboy.com

Nie jest łatwo nabyć takie tablice. To prawdziwe perełki. Trzeba szukać na aukcjach i w antykwariatach. Ale jak już będą, każde  wnętrze na tym zyska. A dziecięce pokoje chyba najbardziej :)

źródło: http://petitandsmall.com

źródło: coastalcottage.tumblr.com

Pani Pieska czyli Marta Lubaszewska. Tworzy głównie dla dzieci, czasem również dla dorosłych. Jest również dziennikarką i stylistką. Pisze o wnętrzach, designie i wszystkim co ładne i ciekawie zaprojektowane.
Wczytywanie rekomendacji...