Urządzamy pokój dziecka

Urządzamy pokój dziecka
Aby pokój dziecka spełniał swoją funkcję i cieszył oko zarówno dorosłych jak i dzieci, trzeba go odpowiednio wyposażyć. Mamy dla Was kilka modnych propozycji.
0
Urządzamy pokój dziecka

Eklektycznie dla dziewczynki

Mieszanka intensywnych barw, wzorów i faktur. Trochę starych mebli i stylowych dodatków. Do tego mnóstwo różu. Prawdziwe, dziewczęce królestwo. Aby z takiej mieszanki nie powstał przypadkowy bałagan, znajdź jakiś klucz, np. jeden kolor, który będzie dominował.

 

1. TAPETA ROSALIE

2. LAMPA WISZĄCA INKA

3. OBRAZ BICYCLE

4. SIEDZISKO

5. POJEMNIK Z POKRYWĄ

6. PODUSZKA

 

W stonowanych barwach dla chłopca

Jest spokojnie i praktycznie. Ciemne, stonowane kolory świetnie sprawdzą się w pokoju małego mężczyzny. Dopełnieniem są kolorowe obrazki i poduszki. Żółty akcent rozwesela pomieszczenie.

1. PODUSZKA

2. TAPETA

3. OBRAZ GENIUS

4. WIESZAK ŚCIENNY

5. SIEDZISKO

6. LAMPA SPACE BUDDY

 

Neutralnie dla rodzeństwa

Wspólny pokój dzieci to mnóstwo problemów, szczególnie jesli dzieli go siostra z bratem. Wystrój nie może być ani zbyt dziewczęcy, ani zbyt męski. W takiej sytuacji najlepiej postawić na neutralną bazę, do której wszystko pasuje.

1. SKRZYNKA DREWNIANA

2. WIESZAK

3. PODUSZKA

4. LAMPKA BIURKOWA

5. TAPETA

6. PLAKAT

 

Pastelowo dla maleństwa

Jest lekko i subtelnie. Dokładnie tak, jak powinno być w pokoju najmnijeszego człowieka. Kolorowe plakaty wprowadzają trochę energii. Drewniane i wiklinowe dodatki ocieplają wnętrze.

1. PLAKAT

2. ZABAWKA I DEKORACJA

3. DYWANIK

4. PODUSZKA

5. KINKIET CLOUDY BUDDY

6. PODUSZKA DWUSTRONNA

 

 

 

 

 

 

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...