zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Wariacje na ścianie!

Wariacje na ścianie!
Tapety, lamperie, farby tablicowe to już dobrze znamy ;) Dzisiaj o szybkim ale bardzo efektownym sposobie na przemianę ściany w pokoju dziecięcym.
0
Wariacje na  ścianie!

Trójkąty, krople, romby, kropki i krzyżyki rozsypały się od podłogi pod sam sufit. Tutaj nie ma żadnych reguł! Wielkość i rozmieszczenie wzorów zależy tylko od naszej wyobraźni i warunków panujących w pomieszczeniu. Wystarczy niezastąpiona taśma dekoracyjna, folia samoprzylepna lub szablon wycięty z kartonu! Możemy bawić się nie tylko formą.
 

Oprócz uniwersalnej czerni na ścianach króluje złoto! Obsypać można śmiało całą powierzchnię lub jej wybrany fragment. Zachęcamy do eksperymentów, tym bardziej, że dekoracja ta nie pozostawia śladów i bez problemu ustąpi miejsca nowym pomysłom ;) 

Zdjęcia: Fot. 1, Fot. 2, Fot. 3, Fot. 4, Fot. 5, Fot. 6, Fot. 7, Fot. 8, Fot. 9, Fot. 10, Fot. 11

Ola Buczyńska i Dagmara Fajks . Zostały uwiedzione przez styl skandynawski i jego podejście do designu dla dzieci. Niezależnie jednak, na jaki styl się zdecydujemy najważniejsze według nich jest skrojenie pokoju do potrzeb jego małego mieszkańca. Takich przestrzeni szukają w Polsce i zaglądają do nich z aparatem. Śledzą trendy i podpowiadają gdzie można znaleźć oryginalne meble i dodatki do pokoju dziecięcego. Prowadzą bloga Roomor.
Wczytywanie rekomendacji...