Wnętrza

Jak wykorzystać stare meble

Jak wykorzystać stare meble

2017-01-12
Dom z pomysłem Wnętrza
Rozmaite aukcje, pchle targi czy garażowe wyprzedaże to prawdziwa gratka dla miłośników wysłużonych sprzętów. I Ty daj się skusić na taki zakup, a jeśli masz w domu jakiś stary mebel, podaruj mu drugą szansę. Zobacz, co da się zrobić z takich pozornie nieprzydatnych staroci.
0
Kuchenna wyspa inna niż wszystkie

Kuchenna wyspa inna niż wszystkie

2017-01-10
Pani Pieska Wnętrza
Kuchenna wyspa i półwysep to praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się w dużych lub otwartych kuchniach.
0
Wszystko o oświetleniu

Wszystko o oświetleniu

2016-12-28
Dom z pomysłem Wnętrza
Ma ono niezwykłą moc, bo w jego blasku wnętrze zupełnie się zmienia. Staje się bardziej efektowne, zyskuje nastrój, lepsze proporcje. Dobrze dobrane ułatwia życie codzienne i poprawia nasze samopoczucie. To niebagatelne, dlatego warto wiedzieć, jak prawidłowo rozplanować oświetlenie.
0
Sztuka na nowy rok

Sztuka na nowy rok

2016-12-28
Gabriela Gancarz-Stasiak Wnętrza
Czy macie jakieś postanowienia noworoczne poza mniejszym obżarstwem i uprawianiem jakiegokolwiek sportu? Jeśli nie, to ja mam świetną sugestię – więcej sztuki w nowym roku.
0
Trendy wnętrzarskie w 2017 roku

Trendy wnętrzarskie w 2017 roku

2016-12-27
Karina Maksimczuk Wnętrza
Jeśli planujecie zmiany w swoich domach w nadchodzącym 2017 roku – czy to małe metamorfozy, czy generalne remonty – zapraszam do poznania inspirujących trendów, które w najbliższym czasie zadomowią się na rynku wnętrzarskim. Będzie to miks przeróżnych, czasem zupełnie sprzecznych tendencji – jak to w modzie, która podąża za odmiennymi stylami życia i wykorzystuje coraz to nowe technologie.
0
Wczytywanie rekomendacji...