10 pomysłów na ścianę

10 pomysłów na ścianę
Siedziałam któregoś dnia z kawą i książką na kanapie. W pewnym momencie rozejrzałam się w około i spojrzałam na swoje ściany. Ileż jest możliwości udekorowania ścian…..
0
10 pomysłów na ścianę

1. Sztukateria // źródło: livingdivani_it

Te oczywiste jak farba czy tapeta. Ale jest jeszcze całe mnóstwo innych. Tylko w moim mieszkaniu naliczyłam chyba 6 sposobów jak ciekawie wystylizować, zaaranżować ściany. Dziś pokażę Wam 10 sposobów na dekorację ścian.

2. Drewno // źródło: decor8blog_com

3. Cegła // źródło: diariodesign_com

4. Kilim // źródło: fermliving

5. Motyw dekoracyjny przypominający poprzecieraną farbę.//źródło: Stylizacja: Emma Persson Lagerberg, Foto: Petra Bindel.

6. Książki, biblioteczka // źródło: pufikhomes_com

Poniżej propozycje z mojego domu.

7. Tapeta // foto: Ula Michalak

8. Farba tablicowa (ja użyłam farby marki Benjamin Moor) //źródło: Ula Michalak

9. Tynk dekoracyjny, beton // Foto: Ula Michalak

10. Galeria zdjęć, obrazy, typografia // Foto: Ula Michalak

Zapraszam też na mój blog Interiors Design

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zaprasza po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jest pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbia meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Ceni polski design dlatego też jest ambasadorką Łódź Design Festival.
Wczytywanie rekomendacji...