zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Afiszuj plakat!

Afiszuj plakat!
W salonie, sypialni, a nawet... kuchni. Plakat jako dekoracja ścienna sprawdzi się w każdym wnętrzu. Opraw go w ramę jak dzieło sztuki albo przyklej nonszalancko taśmą bezpośrednio do ściany.
0
Afiszuj plakat!

SPOSÓB 1.

Cienka czarna rama nada plakatowi elegancki kontur. Kilka wydruków o zróżnicowanych formatach stworzy na ścianie ciekawą dla oka, a przy tym harmonijną galerię. Najlepsze tło? Oczywiście biała ściana! 

Biblioteka w salonie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PLAKAT MAXI NR 19
2. PLAKAT MAXI NR 132

 

SPOSÓB 2.

Filmowe czy teatralne plakaty potrafią być naprawdę efektowne! Rama już im niepotrzebna - wystarczy przykleić je do ściany na taśmie. A gdzie? To już kwestia naszej fantazji, bo zaprezentują się dobrze nawet nad kuchennym blatem.

Stalowe szafki kuchenne

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PLAKAT MAXI NR 72
2. PLAKAT MINI NR 85

 

SPOSÓB 3.

Ten plakat wyeksponowano na ścianie w naprawdę oryginalny sposób. Zawieszone na haczykach klipsy u góry przytrzymują arkusz, a u dołu obciążają go, by się nie zwijał. Pomysł łatwy do podrobienia, trzeba tylko przeczesać sklepy papiernicze lub z retro gadżetami w poszukiwaniu ozdobnych klipsów. 

Industrialna konsola w salonie

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PLAKAT A SMILE...
2. DEKORACJA ŚCIENNA LIFE IS SHORT

 

SPOSÓB 4.

Na tle kolorowej ściany najlepiej wygląda neutralna oprawa. Może nią być dostępna w wielu formatach antyrama, która wyeksponuje plakat bez odwracania uwagi od głównego motywu. A ten warto dobrać w kolorach wystroju, dzięki czemu powstanie spójna całość. 

Salon z biurem

 

Do tej aranżacji pasują:

 

1. PLAKAT MAXI NR 77
2. PLAKAT MAXI MICHAEL TARIN BUDDHA

 

SPOSÓB 5.

Mapę oprawiono w ramę, która nadaje całej dekoracji efekt 3D. To jakby gablota z wyeksponowanym podziałem geopolitycznym świata. W tym skandynawskim przedpokoju zastosowano wersję współczesną, ale wrażenie zrobiłaby też vintage'owa mapa w sepii. 

Konsola w przedpokoju

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PLAKAT MAXI NR 64
2. PLAKAT MAXI NR 76

 

SPOSÓB 6.

Wizerunki filmowych lub muzycznych idoli to ciekawa inspiracja do wnętrza. Zwłaszcza w tak klasycznej oprawie jak drewniana profilowana ramka i passe-partout.

Salon w stylu vintage

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PLAKAT MAXI NR 57
2. PLAKAT MAXI NR 17

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...