Antydepresanty

Antydepresanty
Skłaniając się ku postulatom konstruktywnej krytyki i jakichś nieśmiałych szeptów otoczenia, szukałam czegoś w trochę odmiennych kierunkach niż zwykle. Nie w szarościach, nie w stonowanych barwach, nie neutralnego i nie stapiającego się w ładną całość z wszystkim dookoła.
0
Antydepresanty

A przy okazji pozostającego w zasięgu terytorialnym kraju. Wiecie, że to wcale nie takie proste? Wszystkie najbardziej energetyzujące, przesiąknięte radosnym okrzykiem ku chwale życia wnętrzarskie realizacje, są w tej chwili odległe jak tropikalne owoce na Borneo. Albo chociaż mandarynki na wybrzeżach Sycylii.

Natomiast pod nosem - już od dawna - miałam perełkę, która stała się moim antydepresantem na ten nieciekawy za oknem czas. Mam nadzieję, że i Was pobudzi do życia i snucia twórczych planów.

Mieszkanie w Warszawie przy ul. Woronicza projektu zespołu Decoroom - przestronne mieszkanie z antresolą, robiące elektryzujące (mnie bardzo!) wrażenie. Jak otwarte, rozświetlone pudełko, w którym główną rolę gra charakterne wyposażenie. Intrygujące połączenie minimalistycznej zabudowy skąpanej w gorącej czerwieni, odrobiny dodatków w innych zdecydowanych kolorach i zaskakujący występ akcentu shabby chic. A wszystko z klasą i niewymuszonym charakterem nowoczesnego mieszkania. Cała sala bije brawa :)

Zapraszam równeż na mój blog GARDEROBA WNĘTRZ, gdzie znajdziecie więcej zdjęć tego mieszkana.

 

 

 

 

Przyszła architekt pisząca krótkie historie z podróży po wnętrzarskich zakamarkach i świecie designu. Ze szczególnym upodobaniem do tego co polskie. Gromadzi je w specjalnie na tę okazję stworzonej Garderobie Wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...