zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Biały dom w otwartej przestrzeni

Biały dom w otwartej przestrzeni
Współczesny świat to pęd życia, który nieustannie rośnie a my coraz częściej potrzebujemy przestrzeni, w której odnajdziemy spokój i harmonię.
0
Biały dom w otwartej przestrzeni

Swoją prostotą urzekł mnie ten przepiękny dom. To kwintesencja równowagi,spokoju i wspaniale eksponuje się na tle otaczających wiejskich krajobrazów.
We wnętrzu domu panuje nowoczesność, funkcjonalność i prostota.Harmonię tego domu podkreśla kolorystyka bieli, która idealnie pozwala wyeksponować detale i kolory wyposażenia mebli i akcesoriów.

Największym potencjałem tego domu jest duża otwarta przestrzeń oraz duże okna. Dzięki takim rozwiązaniom dom jest bardzo przestronny a do wnętrz wpada spora ilość naturalnego światła.


W takim nowoczesnym domu z pewnością odnalazłyby się osoby, które cenią harmonię i równowagę z naturą a jednocześnie łączą współczesne potrzeby i rozwiązania.

Źródło zdjęć: skeppsholmen.se

Więcej inspiracji znajdziecie na moim blogu Project Home Staging. Zapraszam.

 

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...