Blogerskie garden party - relacja

Blogerskie garden party - relacja
To był cudowny weekend, ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Za szybko.
0
Blogerskie garden party - relacja

 Te dwadni spędzone z Dziewczynami, naładowały mnie energią na dobry miesiąc. W pięknym ogrodzie i w domu u Agi (Pretty Pleasur ) wraz z Lu (Enjoy Your Home), Martą (Fotost(w)ory), Anią (WymarzonyDom Ani), Dianą (Szczęście Jest Wybo rem), Anicją (Anicja's White Space) i Anią-Scraperką (Scraperka Blog) przegadałyśmy dwa dni i pół nocy. Zaskakujące jak osiem obcych Kobiet ma wiele ze sobą wspólnego. Podobne mamy problemy, podobne rzeczy nas cieszą. A przecież wcale się nie znamy... A może jednak nie, przecież, jak powiedziała Marta, codziennie odwiedzamy się w domach.

 

Agnieszka, jak można się było tego spodziewać, ma cudownie urządzony dom. Wiadomo, że jest jeszcze kilka rzeczy do skończenia, ale na to w ogóle nie zwraca się uwagi. Przytłumione szarości,dużo zieleni i przestrzeń. Jeśli śledzicie jej blog, to wiecie o czym mówię. A ogród jest magiczny.  Stare drzewa owocowe robią taki klimat, że aż chce się tam siedzieć. Super się stało, że to właśnie w nim mogłyśmy urządzić nasze Party.

A co się działo poza rozmowami? Zaczęłyśmy od przygotowywania przekąsek. Później zabrałyśmy się za dekorację stołu i szkoda nam ją było popsuć, więc jadłyśmy na kocykach na trawie, przynajmniej do momentu, gdy pojawiło się lepsze światło do zdjęć.

Wtedy zaczęła się niekończąca się sesja zdjęciowa naszej aranżacji, której efekty zobaczycie lub już możecie zobaczyć na blogach uczestniczek. Było naprawdę wspaniale!

Więcej na blogu Fotobloo.

Uwielbia klimat małych duńskich miasteczek. Gdziekolwiek tylko ma okazję odwiedza pchle targi i garażowe wyprzedaże. Prywatnie budowlaniec-projektant i właścicielka sklepu wnętrzarskiego. Autorka bloga fotobloo.blogspot.com.
Wczytywanie rekomendacji...