zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Boazeria – wielki powrót

Boazeria – wielki powrót
Kiedyś uwielbiana, najczęściej stosowana w przedpokojach, drewniana lub drewnopodobna w formie żółto-pomarańczowych desek... Później znienawidzona jako symbol PRL-u i usuwana… obecnie przeżywa swój renesans
0
Boazeria – wielki powrót

Boazeria. Jeśli macie jeszcze zachowaną w jakimś kącie – nawołuje do pozostawienia! To świetny element wnętrza, który ociepla, nadaje charakteru, będąc równocześnie bardzo praktycznym – ochrania ściany przed niechcianymi zabrudzeniami.

Jeśli nie jesteście przekonani do takiego rozwiązania myślę, że dzisiejsze przykładowe trzy mieszkania, rozwieją Wasze wątpliwości. Przy okazji bardzo ciekawe wnętrza. Zapraszam!

Mieszkanie nr 1:

Mieszkanie nr 2:

Mieszkaie nr 3:

Źródło: PlaneteDeco

Zapraszam równiez na mójblog UTFORMA.BLOGSPOT.COM


 

Ewa, architekt, na co dzień projektująca wnętrza, autorka bloga Utforma Studio. W jej ‘utformowym’ świecie jest dużo Skandynawii, ale nie tylko – jest prosto, minimalistycznie i funkcjonalnie, często bardzo betonowo.
Wczytywanie rekomendacji...