zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Co flaga robi w domu

Co flaga robi w domu
Chciałabym, żeby nasza flaga nie była traktowana z takim zadęciem, żeby mogła, jak szwedzka, zostać wbita w tort; albo jak duńska – we wszystko.
0
Co flaga robi w domu

Marzy mi się Dzień Niepodległości w amerykańskim stylu, z rozmachem jak Walentynki i zaangażowaniem jak Halloween. Nie musi od razu przylatywać UFO, chyba, że to wygładzi ściągnięte brwi ludzi maszerujących przez Warszawę (a najlepiej obydwu grup ludzi, maszerujących w przeciwnych kierunkach).

Te wiecznie ściągnięte brwi, zaciśnięte usta i łopoczące flagi to za dużo na moją głowę.

To zdjęcie pochodzi z sierpnia. Zrobiłam je w sklepie pokroju „artykuły przemysłowe” w Ribe, pierwszym duńskim mieście, z którym się zaprzyjaźniliśmy. Gdyby ktoś w Polsce wpadł na pomysł wyprodukowania ceraty w polskie flagi, zostałby natychmiast zamordowany albo wystawiony w Centrum Sztuki Współczesnej ( i dopiero później zamordowany).

cerata w duńskie flagi, mój pierwszy MUST HAVE z ostatnich wakacji

i po sąsiedzku, w Szwecji: flaga na co drugim podwórku, miniaturki do kupienia w każdym sklepie.

www.broarne.se

Jeżeli chodzi o Union Jacka, to we wnętrzach na całym świecie, motyw ten jest eksploatowany z taką zawziętością, że nie dogania go ani Marylin Monroe, ani „Keep calm & …”

www.thesocietyinc.myshopify.com

fot.: Alan Harris (Pinterest)

Zapraszam równiez na mojego bloga FUEL DESIGN

 

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...