zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Domowe biuro

Domowe biuro
Chciałabym dziś pokazać Wam moje miejsce pracy - domowe biuro. Ze względu na rozmiar mieszkania miałam niełatwe zadanie zorganizowania przestrzeni do pracy w salonie. Choć biurko w salonie to dla mnie żadna nowość.
0
Domowe biuro

Moje dotychczasowe biurko nie miało szansy się zmieścić w obecnych wnętrzach, więc postanowiłam poszukać innego rozwiązania. Na szczęście nie musiałam się długo zastanawiać. Już dawno temu robiłam na blogu wpis o meblach String i teraz postanowiłam skorzystać z tego praktycznego rozwiązania.

Na początku trochę się martwiłam sprowadzaniem regału ze Szwecji, jednak okazało się że moje obawy były niepotrzebne, gdyż meble te mogę zamówić w jednym z warszawskich sklepów :)

Po kilku tygodniach oczekiwania mogliśmy przykręcić regał do ściany i dopasować rozmieszczenie półek ściśle wedle naszych potrzeb. Nie udało nam się uniknąć postawienia na widoku drukarki, jednak staraliśmy się, aby jej widok jak najmniej nam przeszkadzał.

Jak do tej pory udaje mi się utrzymać w biurze względny ład i porządek. Mam nadzieję, że z czasem wiele się w tej kwestii nie zmieni.
Oto mój domowy kącik do pracy w centrum mieszkania :)

Po więcej inspiracji zapraszam do mojej sekcji KASIA

Zobacz również inne moje wpisy: Skandynawski stół,  Skandynawski minimalizm, Marmur we wnętrzach

Blogująca mama, po jedenastu latach spędzonych na niewielkiej duńskiej wyspie, wróciła na stałe do Polski, skąd wciąż zaraża nas swoim zamiłowaniem do Skandynawii. Prowadzi blog My Full House.
Wczytywanie rekomendacji...