zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Drabina we wnętrzu

Drabina we wnętrzu
Widuję na zdjęciach w necie drabiny w wielu wnętrzach i w wielu nowych rolach. Są drabiny-wieszaki na ręczniki, drabiny-regały na książki, drabiny-półki na buty, drabiny-kwietniki.
0
Drabina we wnętrzu

www.plazainterior.se

U nas też jest drabina, ale pełni rolę drabiny, a od czasu do czasu pionowego placu zabaw dla kotów. Drabiny mamy w zasadzie dwie: aluminiową do remontów, schowaną w kanciapie i nie ma o czym gadać, i drugą drewnianą, stojącą pod ręką, bo w wysokim mieszkaniu jest nieodzowna, gdy trzeba sięgnąć po coś z wyższych półek. Jest więc niezbędna i nie ma sensu jej chować, a poza tym jest ładna. I w związku z tym, że mi się podoba, to od jakiegoś czasu przeglądając sieć i napotykając na foty ładnych wnętrz z drabinami w roli drabin, odkładałam je sobie na Pintereście i dziś je tu zebrałam :)

testudiodesign.wordpress.com

dom w USA
www.bhg.com

Szwecja
www.onceuponateatime.com

przecudowny loft w Filadelfii
www.designsponge.com
 

pracownia w domu-muzeum Achille Castiglioniego w Mediolanie
chelseahing.com.au

apartament Dusty Deco w Sztokholmie
www.martinlof.com

Zapraszam na mój blog SentiMenti's World, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z drabiną w roli głownej.


Lubi przedmioty, które chwile świetności mają już za sobą i na pierwszy rzut oka wydają się niewarte zainteresowania ale mają pewną wartość dodaną - niepowtarzalność, która powoduje, że w jej mieszkaniu jest takich przedmiotów sporo. Poza tym reusing jest eko, a urządzanie mieszkania to dobra zabawa. Towarzyszą jej dwaj panowie i trzy koty. Latem jej życie toczy się w ogrodzie i o tym też chętnie pisze. Prowadzi blog SentiMenti's world, pokazujący jej osobiste podejście do kreowania własnej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...