zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Drewniana podłoga w sześciu odsłonach

Drewniana podłoga w sześciu odsłonach
Można ją ułożyć w mozaikę, jodełkę lub na styl okrętowy. I wykończyć bejcą, lakierem czy też wybielającym olejem. Drewniana posadzka w każdym wcieleniu zaprezentuje się szlachetnie.
0
Drewniana podłoga w sześciu odsłonach

WARIANT 1.

Egzotyczny gatunek lub wybarwione na ciemny kolor rodzime drewno na posadzce od razu dodaje wnętrzu powagi i szyku. Do łazienki warto wybrać twardsze, bardziej odporne na wilgoć odmiany. A dodatkowo powierzchnię zaimpregnować lub pokryć olejem.

Drewniana podłoga w łazience

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DESKA PODŁOGOWA TRÓJWARSTWOWA DĄB ESPRESSO
2. PARKIET EUROPEJSKI DĄB

 

WARIANT 2. 

Wyrafinowana francuska jodełka jak widać sprawdzi się nie tylko na salonach. W tej nowoczesnej otwartej przestrzeni zawędrowała także do kuchni. Klasyka w połączeniu z czarną bordiurą robi naprawdę duże wrażenie.

Parkiet w kuchni

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PARKIET EUROPEJSKI JESION NATUR
2. PARKIET EUROPEJSKI DĄB

 

WARIANT 3.

Parkiet przemysłowy to solidna firma. Jest tak trwały, że nadaje się do miejsc w domu o znacznie bardziej natężonym ruchu niż sypialnia. Ale tutaj postawiono na jego oryginalną dekoracyjną strukturę, wynikającą z ułożenia drewnianych lamelek na sztorc.

Sypialnia z ceglaną ścianą

 

Do tej aranżacji pasują:

1. PANEL PODŁOGOWY LAMINOWANY DĄB MILENIUM KOKTAJL
2. PANEL PODŁOGOWY LAMINOWANY LISTONE BIANCO

 

WARIANT 4.

Wyszczerbione deski, chropowata struktura, widoczne sęki. Taki rustykalny klimat niełatwo odtworzyć w nowym budownictwie. Ale producenci sięgają po różne techniki wykończenia desek tak, by wyglądały wiekowo. 

Przedpokój w greckiej kolorystyce

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DESKA PODŁOGOWA LITA DĄB
2. DESKA PODŁOGOWA WARSTWOWA JESION WALNUT

 

WARIANT 5.

Surowe albo rozbielone specjalnym olejem sosnowe deski na podłodze kojarzą się ewidentnie ze stylem skandynawskim. W tym dziecięcym pokoju połączono taką posadzkę z boazerią na ścianach i suficie, co dało wrażenie niezwykłej przytulności. W podobnej aranżacji sprawdzą się też inne jasne gatunki drewna, takie jak dąb, buk czy jesion.

Łóżko piętrowe dla rodzeństwa

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DESKA PODŁOGOWA LITA DĄB PERŁOWY SZCZOTKOWANY
2. DESKA PODŁOGOWA LITA SOSNA RUSTIC

 

WARIANT 6.

Mozaika parkietowa jest dziś trochę retro. Ale ma swój urok i jeśli odziedziczyliśmy taką posadzkę w mieszkaniu, pomyślmy raczej o jej odświeżeniu niż zrywaniu. Cyklinowanie, świeża bejca i nowy lakier - koniecznie matowy! - nadadzą jej drugą młodość. 

Brązowy gabinet

 

Do tej aranżacji pasują:

1. DESKA PODŁOGOWA LITA DĄB KOLOR 30
2. DESKA PODŁOGOWA WARSTWOWA DAB WALNUT

 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...